BEBR® BOER, DE SCHELDE-ZENDER 6 ONS ZEELAND HalloHallo Hier is het draadloos uitzendstation de Schelde- Zerder Vindt U het interessant te vernemen: dat de koster van de r.k. kerk te Hengstdijk dezer dagen 70 jaar in functie zal zijn. dat de hervormde Diaconie-school te Aagte- kerke in verband met de mazelen gesloten werd. Een en ander tot leedwezen der niet-mazelige jeugd en tot vreugde der ouders. dat de bekende Aardenburgsche kwestie 11 Nov. a.s. door de Middelburgsche rechtbank behandeld zal worden. Slechts acht en zestig getuigen zullen wor den gehoord. Aanvankelijk zou het plan bestaan heb ben voor deze gelegenheid de rechtbank te vergrooten. dat de raadsvergaderingen in Schoondijke een Aardenburgsch karakter gaan aannemen. Toch heb ben er twee dames zitting in den raad. dat de tooneelvereeniging „Koningin Wilhel- mina" te Vlissingen haar 15den jaardag herdacht met een feestuitvoering. dat twee inbrekers te 's-Heer Arendskerke trachtten via het w.c.-raampje de geldkast van de wed. J. H. te bereiken. Een buurman, door een schei- inrichting gewaarschuwd, dreef de nachtvogels op de vlucht. dat een dames-comité uit Haamstede en Burgh f 540.afdroeg ten bate van de. slachtoffers van de jongste stormramp. dat in Goes de stoep-uitstallingen met ingang van 1 November verboden werden. dat de gemeentelijke inkomstenbelasting te Borssele van 3 op 4 pCt. werd gebracht ten gevolge van de belangrijke vermindering van de opbrengst der havengelden. dat tusschen Axel en Zaamslag een goederen- tram enkele leegstaande wagons torpedeerde. De schade beperkte zich tot het materiaal. dat de volksuniversiteit te Schoondijke 58 naar kennis dorstenden telt. dat op het stationsplein in Arnemuiden een vischhal gebouwd zal worden. dat de gasdirecteur te Hulst wegens overtreding van zijn ambtelijke bevoegdheid is gestraft met salaris vermindering en terugstelling in rang. dat de klokken voor het Zierikzeesche carillon uit Engeland gearriveerd zijn. Het zal evenwel begin December worden alvorens zij in functie schallen. dat 7 sollicitanten probeerden de grafdelvers vacature in Serooskerke te bezetten. dat de gemeenteraad van Zierikzee afwijzend beschikte op 't verzoek der schippers voor twee lich ten in de haven. dat St. Laurens zijn publiek telefoon- en tele graafkantoor krijgt. dat de Goessche singels weer een zwanenbe- volking hebben gekregen. dat de Goessche rookers profiteeren van een prijzen-oorlog tusschen de sigaretten-winkeliers. dat de Citterspolder te Borsselen f 18.000 gaat leenen voor dijkverzwaring. dat een varken in Alsdale kannibalistische nei gingen kreeg en een stuk uit een vrouwendij hapte. dat verschillende landbouwers in het Zeeuwsch- Vlaamsche met de politie in aanraking kwamen, we gens overbelasting van bietenwagens. dat de Westkappelsche bevolking de vorige week een gedenkteeken liet aanbrengen op het graf van mej. J. C. Muller, die tijdens haar leven als onderwijzeres aan de openbare school velen aan zich verplichtte. dat de bouw van de brug over de Eendracht buitengewoon langzaam vordert, en dat de bouwer reeds heel wat boeten opliep. dat in de omgeving van Haamstede de druiven- teelt aanmerkelijk wordt uitgebreid. dat een aanvang is gemaakt met de restauratie der mooie Gotische Kerk in Tholen. Wij sluiten nu tot volgende week Vrijdag Adieu Het Leven gaat, de Dood komt. Dat kan ieder zeg gen. Maar de vrome zegt er bij de Dood gaat en 't Leven komt. Pomerol St. Em Wijnkooperij Opgericht 1795 VLAARDINGEN. Oeneraal-vertegenwoor digers van Carré Perseval, Epernay Edmond Dupuy Co., Cognac. Red. Hackle Whisky, Glasgow. D. Leiden Ltd., Keulen. Hofleveranciers van Z. M. Koning Willem III Zijne Keizerlijke, Konink lijke Hoogheid Keizer Frans Jozef Z. M. den Koning van Engeland Leveranciers van Z. K. H. den Prins van Wales Z. K. H. den Hertog van York Z. H. den Hertog van Wellington Z. H. den Hertog van Manchester The House of Lords, etc.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 6