Hollandsche Commissie Bank H. W. LOCHNER Co. ONS ZEELAND AMSTERDAM verstrekt gelden op 1ste en 2de Hypotheek zonder borg, ook op de 3de Hypotheek, doch alleen met solide borgen. Gelden ter leen van f50.- tot f200.- zonder borg. Hoogere bedragen, alleen met solide borgen. RENTE 5 a 6 pCt. Voorwaarden billijk. Inlichtingen kosteloos. Solide Agenten gevraagd. Uit den Familie-Album. Het afhalen van de wasch. 18 Zij roept naar beneden, dat men de wasch komt halen. Kan hij niet eerst ergens anders heen gaan? Ze was nog niet klaar. Een minuut of twee later roept ze haar man, wat dat met dat overhemd moet, dat in zijn kast hangt, en krijgt achter de krant vandaan ten ant woord, dat 't mee kan. Ze licht den doek op, om ze bij de wasch te doen, als haar man aan den an deren kant in de mand rommelt en vraagt wat dat rose overhemd in de wasch moet doen. Hij heeft het maar één dag aangehad! 5. Hij had het morgen zoo graag aangedaan bij de lunch van de korfbalclub, omdat het zoo'n sportief kleurtje is. Ze mag 't er zeker niet in doen. Hij dacht dat zij.... overhemden, om er zoo ongemerkt een van te verliezen. Na de geheele wasch onderstboven ge haald te hebben, vindt hij 't blauw gespikkelde pre cies onderop en herinnert zich, dat hij het er zelf ingestopt heeft in 't be gin van de week. Bergt de kleeren in de mand en stopt het laken er in. Bemerkt dan dat het rose overhemd per abuis ook weer ingepakt is en verklaart aan zijn vrouw, dat het er nu in zal blijven en niet weer er uit komen. Juist heeft ze een doek over de mand gespreid, als haar man aankomt met twee of drie zakdoe ken, die hij in zijn zakken heeft gevonden en mee wil geven. dat overhemd met die blauwe spikkeltjes had bedoeld, dat in de kast hangt. Onderzoek faalt eenig blauw gespikkeld overhemd uit de kast te voorschijn te brengen. Maar wat is er dan toch mee gebeurd? Hij heeft niet genoeg.... 'n Oogenblik later vraagt hij langs zijn neus weg of zij zijn manchetknoopen wel uit het overhemd ge haald heeft, en daarmede voorziet hij de familie van een gezellig onderwerp, om daarover nog eens lekker te redetwisten on der het motto: Zitten ze er nog in of zijn ze er uit gehaald.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 18