ill ONS ZÈELAND 5 DE SCHELDE-ZENDER Tusschen Tholen en Vossemeer vernielde de storm een landbouwschuur. Het dak werd grootendeels afgerukt, de schuur bleef hangen op den inhoud: het hooi. dat in Tholen een venijnige en krachtpatserige rukwind een landbouwschuur als een kaartenhuis in elkaar drukte. dat in 1923 de Vlissingsche politie 11 koppen aan hooger personeel telde en thans nog slechts 5. dat Gedeputeerde Staten den rechtstoestand der ambtenaren in dienst der provincie willen regelen. dat het gemeentebestuur van Zierikzee nogmaals trachten zal van Gedeputeerde Staten een betere ha venverlichting los te krijgen. Waarom geen beroep op Sinterklaas gedaan? dat de strand-concerten in Vlissingen voortaan op Vrijdag- inplaats van op Woensdagavond gehou den zullen worden. dat de beklaagde in de bekende Aardenburg- sche kwestie door de Middelburgsche rechtbank is vrijgesproken. dat de loonen van het personeel der Middel burgsche gasfabriek hooger zijn dan van de collega's te Goes. dat de werkloozen van onze hoofdstad waar schijnlijk het kanaal te Oranjezon zullen gaan ver lengen en de duinen aldaar zullen beplanten, bij wijze van werkverschaffing. dat de paarden van den reinigingsdienst in Mid delburg niet zooveel eten als sommige raadsleden wel denken, en dat op dezen post evenmin als op andere posten van gemeentewerken bezuinigd zal worden. dat de Aardenburgsche raad besloot het thans in hooger beroep in behandeling zijnde proces tegen het Burger Gasthuis stop te zetten. dat Vrijdag j.l. 10 jaren geleden het Zeeuwsche landbouwhuis te Goes geopend werd. Hallo, hallo Hier is het draadloos uitzendstation de Sche'de- Zender Vindt u het interessant, te hooren dat de rechtsche en linksche Wolphaartsdijke- naren (politiek rechts en links, wel te verstaan) er ieder een dokter op na zijn gaan houden. dat te Vlissingen 16 schipbreukelingen van de bij Schotland gezonken „Georgia" aan land werden gebracht. dat de harmonie-vereeniging „Euphonia" te Goes op 2den Pinksterdag 1928 ter gelegenheid van haar 40-jarig bestaan een groot muziekfeest organiseert. De staatsspoor zou overwegen dien dag extra-treinen te laten loopen om de muzikale inwoners van Goes te vervoeren. dat veldwachter Wisse van Wilhelminadorp de vorige week naar aanleiding van zijn 25-jarig dienst- jubileum danig in de redevoeringen, cadeaux en bloe metjes werd gezet. dat men aan den Neuzenschen straatweg bij Zaamslag getracht heeft met behulp van een ijzeren hek de tram te doen derailleeren. Zeker vrienden van snelverkeer in het spel. dat ook in Zierikzee onderzocht zal worden of daar wellicht gas met een luchtje gestookt is.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 5