ONS ZEELAND Hoe lang nog geeft de overheid den dood bij Woensdrecht vrij spel KON. DRUKKERIJ 6. W. DEN BOER Levert alle soorten DRUKWERK Ruwe Schrale Huid T oekomstgedachte voor muntmeters, inzonderlijk voor den inhoud hiervan. dat de gemeenteraadsleden van Westkapelle de vorige week 6 uren achtereen onder gezelligen kout bijeen waren. De vergadering betrof nog niet eens de behandeling der begrooting. dat een landbouwer uit Groede op een avond lijk uur door drie personen werd aangehouden, die hem van een portefeuille met 6000.inhoud ont lastten. dat een bazar in die gemeente voor de restau ratie van kerk, school en onderwijzerswoning tweemaal het aantal guldens opbracht, dat noodig was. Tusschen deze mededeeling en de voorgaande gelieve men geen verband te zoeken. dat het r.k. ziekenhuis te Goes 21 December a.s. geopend zal worden. Wij sluiten nu tot volgende week Vrijdag Adieu Sombere droom, die ik hacl na een autotocht, welke mij langs, de entrée van Zeeland voerde den smallen, modderigen weg bij Woensdrecht waarvoor men zoo vaak het woord „hoofdverkeers weg" misbruikt.... Nu het jaar met rassche schreden naar zijn overlijden gaat, nadert de Olympiade •en wij houden ons paraat. Ook ons Zeeland blijft niet achter, elke stad doet hard haar best de provincie wordt ge-schoonmaakt de Natuur doet straks de rest. Spoedig worden de exoten kort in Holland gelogeerd netjes door brochures voor een Zeeuwsche trip geïnviteerd. Maar.... (nu komt de droom). Met z'n auto komt een Duitscher op den weg bij Woensdrecht aan Zeer verwonderd laat hij echter gauw zijn wagen langzaam gaan. Soli man denn da drüber fahren Keine Ahnung wo ich bin 1st das Seeland Nicht zu glauben Sod man sö nach England hin

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 5