Het 25-Jarig Jubileum der Stoomtram Hulst-Walsoorden GROOT-ROTTERDAM Zaterdag een week geleden had de feestelijke viering plaats van het 25-jarig exploitatie-jubileum der stoomtram Hulst-Walsoorden. De genoodigden werden in een keurig versierde tram van Hulst naar Walsoorden gereden en terug, om daarna in de ,,Graanbeurs" te Hulst de feestxergadering bij te wonen, welke besloten werd met een lunch. Onder de aanwezigen werden o.m. opgemerkt de directeur der Z. Vlaamsche Tramweg Mij. en der stoomtram Hulst-W als- oorden, de heer C. Wind van Merkesteijn, burgemeesters en raadsleden uit de omliggende gemeenten, oud-commissarissen, chefs, enz. en de volgende commissarissen: mr. Lippens, voorz. gouverneur te Gent; P. F. Fruytier, vice voorz., lid Ged. Sta ten van Zeeland; mr. P. Dieleman, secr., lid Ged. Staten van Zeeland; H. J. G. Baron Collot d'Escury, burgemeester van HontenisseA. Heijlen, ingenieur te Steghem; Dr. van Loon, Den Haagmr. van der Mandele, Rotterd. Bankvereenigiug Rotterdam; J A. van Rompu, lid Ged. Staten; ir. J. W. v. d. Vegt, oud directeur der Rotterd. Tramweg- Maatschappij Van den Commissaris der Koningin, jhr. mr. Quarles van Ufjord, was bericht van verhindering ingekomen. 980 De genoodigden vóór de versierde tram, gekiekt even voor het vertrek te Hulst. Geheel rechts directeur Wind van Merkesteijn, daarnaast ir. v. d. Vegt; de 5de persoon van rechts Baron Collot d'Escury. Het trampersoneel voor de mooi versierde wagens. Een der versierde Trams. Door een deputatie uit het personeel der Zeeuvvsch-Vlaamsche Tramweg-Maatschappij werd aan de Directie een groot fraai tegeltableau in lijst aangeboden, benevens een mand mooie bloemen, Hiernaast: De fraaie versiering van het administratiegebouw en de remise te Hulst. De tram met ge noodigden reed door een laan van vlaggen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 16