Tutti Frutti 47 VERGEET DE VOORDEELEN DER GRATIS ONGELUKKEN-VERZEKERING NIET 10 'n Vroolijk groepje Münchener carnavalsgasten men is er in München al vroeg bij, zooals men ziet op het plein voor het Paleis van Justitie aldaar. Eén zulk 'n tonnetje binnen, en men is „binnen"! Onze foto geeft het moment weer, waar op aan het Station Saint Lazare het lossen plaats heeft van de vijftien kleine tonnetiei g' ad, bestemd voor de Banque de France. De tonnetjes vertegenwoordigen een waarde van tien millioen dollar en werden getranporteerd door het stoomschip „Rochambeau.' De tweede catastrophale ontploffing in Berlijn, binnen 8 dagen, had vorige week plaats door tot heden onopgehelderde oorzaak in een villa aan de Parkstr; sse. waar twee scheikundigen een laboratorium hadden ingericht. Twee personen verloren er het leven bij, 8 anderen werden zwaar gewon 1. Op onze foto is de brandweer bezig aan het totaal afgerukte dak te midden der aangerichte ruïne. Deze jonge Weensche, Lisl Wurmb, die tusschen twee haakjes allesbehalve een wurm blijkt te zijn, is van plan met haar auto binnen het tijdsverloop van een jaar 100.000 Kilometer af te leggen, met welke prestatie zij den prijs van 20.000 dollar hoopt te verov"en, welke voor zulk een tocht met dezelfde machine is uitgeloofd. Dat deze jongedame geen vreemde is in de wereld der automobilisten, bewijzen de talrijke club-emblemen, op de radiatorkast bevestigd. In Berlijn worden door de Verkeerspolitie gratis biljetten gedistribueerd, waarop het publiek de regelen van het verkeer worden bijgebracht. Zou dit betere resultaten hebben dan de in onze Nederlandsche bladen her haaldelijk opgenomen waarschuwingen, dan ware het misschien wel ge- wenscht, dat de politie-autoriteiten ook in onze groote steden daaraan eens hare aandacht wijdden. Ook n record! Deze Londenscbe jongen onderging reeds 22 (zegge twee en twintigjoperaties. Ondanks alles kan hij echter toch nog glim lachen. Is het ook anders mogetijk in de omlijsting van drie zulke vriendelijke verpleegsters? Het schoonmaken van de grootste klok ter wereld, welke zich be vindt op het dak der Colgate-fabriek in Jersey-City, voor de honder- ste maai. De klok is 22,5 M. hoog, heeft een minuten-wijzer, welke 7,50 M en een uur-wijzer, welke 5.70 M. lang is.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 11