De Gilletmotor C. DE LEEUW, KRUININGEN Agentschappen van „Ons Zeeland" 18 ONS ZEELAND MEDEDEELING hei Motorrijwiel van hoogste kwaliteit ff 370— VEREENIGINGSNIEUWS. Vergeet niet Uw inzending te frankeeren. Denkt aan 25 Februari. tuin in. Een paar seconden later stond hij in het ver laten park. De Nybrohemmen lag donker en zwijgend voor hem. Daarginds, in het Oosten, teekende zich als een einde- looze lijn, de Strandweg af. Bark bleef een oogenblik staan en luisterde. Uit de verte klonk een eigenaardig, dreunend geluid het verward gegons van menschelijke stemmen, vermengd met het rollen van rijtuigen, met getrappel van paarden en het geronk van automobielen. Stockholm maakte zich op om zijn koene vliegers te gaan begroeten. Sophus Bark liep op een draf naar een verlaten plekje aan de haven en nadat hij even gefloten had, dook een motorboot op, die met gedoofde lichten voer. Snel stapte hij in en oogenblikkelijk zette het vaar tuigje zijn snelle vaart in Zuid-Oostelijke richting voort. Voor het Grand Hotel stond een onafzienbare file van auto's. De donkere nacht lag nog over de stad Stockholm, maar in de ruime, hel-verlichte zalen van het hotel heerschte nog opgewekt leven. De meeste gasten die 's morgens bij het aanbreken van den dag aan de start van de hydroplanes wilden zijn, waren niet naar bed gegaan en brachten in vroolijk gezelschap den nacht door in de ruime, luxueuse hall van het AMSTERDAM Const, C. Nobels, Wijttenbachstraat 85 I. GOESBoekhandel Firma P. A. H, Pieterman, Lange Kerkstraat 33. NOORD-BEVELAND: K. de Vos, Kortgene. SOUBURG A. G. Kruithof, Kanaalstraat B 137. VLISSINGEN N.V. de Vey Mestdagh, Bellamypark 45-58. ZIERIKZEE Boekhandel Firma A. C. de Mooy, Kraam- plein D 441. Ons bereiken diverse briefkaarten van nieuwe abonné's, met de vraag of het mogelijk is alsnog een Kerstnummer te bekomen. Waar het ons niet mogelijk is al deze brief kaarten afzonderlijk te beantwoorden, deelen wij hier mede, dat al onze abonné's die nog geen Kerstnummer ontvingen, ook de nieuwe en zij die zich nu als abonné opgeven, recht hebben op een Kerstnummer na toezending van 40 cent voor verpakking, expeditie en portokosten. DE ADMINISTRATIE. hotel of in het mondaine café-restaurant door. Toch lag achter dit masker van algemeene opgewektheid een nerveuze angst en spanning om wat morgen mis schien weer voor verschrikkelijks kon gebeuren. Wordt vervolgd). en eenvoud kost thans En dat voor een 372 P.K. Motor!!! Hoofdvertegenwoordiger voor Zeeland „ZEELANDIA", DEN HAAG is aan het feestvieren ge weest, Donderdag 26 Januari, in de Oranje-Societeit, Prins Hendrikplein. Op dezen avond is tevens herdacht 't 5-jarig bestaan van het zangkoor, in verband waarmede een groot deel van 't programma gewijd was aan den zang. Een 10-tal liederen werden door 't koor gezongen. Mevrouw Wilson gaf twee voordrachten, de heer Eddy Mons, vioolsolo's; Mevrouw Corljé-Haffuer, solozang; dhr. For tuin Jr., fluitsolo's, pianobegeleiding door mej. A. v. d. Bent. Wel een muzikale avond dus. In de bestuurs- functiën zijn eenige wijzigingen gekomen, le penningmees ter is thans dhr. Koolwijk, Laan van Eik en Duinen 125; 2e penningmeester dhr. Agterberg, Kerklaan 13, Rijswijk; en commissaris dhr. Ritter, Van Galenstraat 66. De verloting, gehouden op het St. Nicolaasfeest, had tot uitslag dat de prijzen, zijnde 't kussen, gevallen is op no. 376, 't rookstel op no. 590, een en ander af te halen bij den heer Koolwijk. Op de algemeene ledenvergadering van „ZEELAND" te HAARLEM, zijn 2 nieuwe bestuursleden gekozen, t.w. Mej. Ch. Keulemans en dhr. P. Tichelaar, wegens bedanken van de heeren Ronca en van Krieken. Noode ziet rnen deze bestuursleden hun functiën neerleggen. Zoo heeft dan in het bestuur de eerste vrouw haar intree gedaan; moge 't blijken een goede keus te zijn. In de binnenkort te houden bestuursvergadering zal functie-verdeeling plaats vinden. Het secretariaat is voorloopig Coltermanstraat 14rood, Haarlem. Ver. Red. De laatste serie gebouwen van onze veelbesproken en met warmte ontvangen Gebouwen-Prijsvraag is thans in zee. Voor ons is dus voorloopig de prijsvraag ten einde, terwijl voor de abonné's nu juist het moeilijke werk aanvangt. Het zullen ook hier de laatste loodjes zijn, die het zwaarst wegen. Met belangstelling zien we naar de inzendingen uit, die vóór 25 Februari a.s. in het bezit van onze Administratie moeten zijn. In dit nummer ligt een formulier, waarop onze abonné's het resultaat van hun zoek-taak kunnen invullen. Nog even willen we erop wijzen, dat in de linker kolom de namen der gebouwen en in de rechter de plaatsnamen ingevuld moeten worden. Waarschijnlijk zal niet iedere deelnemer aan de prijsvraag alle gebouwen „thuis hebben ge bracht" en daardoor weifelen of hij het formulier toch zal inzenden. Ons devies luidt Zendt in, er zijn 40 prijzen en u is niet de eenige, die alle Zeeuwsche gebouwen niet kent. De beslissing bij mogelijke ge schillen, die zich kunnen voordoen, houden wij ons voor. Een beroep op deze uitspraak is niet mogelijk, terwijl op eventueele correspondentie over de beslissing niet zal worden ingegaan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 18