Angeltjes GROOT-ROTTERDAM 1125 l53azz band-} PETITE p, Een kiekje van de Belgische keur-turners, die te Goes een demonstratie hielden onder leiding ven Frans Gibens, Het Trio-Oumortels te Sas van Gent. Het 3-jarig zoontje fungeert als trommel- en die 2e was in de te Oslo gehouden Europeesche kampioenschapswedstrijden. bekkenslager; kleine John ts wel de jongste jazz-battd-speler in Zeeuwsch-Vlaanderen, Een der hengsten, welke aan de keuring werden onderworpen. Te Kattendijke werd de vorige week Dinsdag een hengstenkeuring gehouden, waarvan wij hierbij een kiekje geven. In een Belgisch weekblad lazen me onlangs hel volgende bericht„Tc Evere had een wed strijd plaats voor pijprookers, daarin bestaande, dat de prijsminner degene zou zijn, die zijn pijp, gevuld met drie ons tabak, het langst kon aanhouden". Die stoere rookers zijn zeker van meening, dat ze even wijde broeken hebben als de 1 diendammers. Tc Manaquu is een bom. welke uit een ma rinevliegtuig was gevallen, door het dak van een restaurant op een tafel terecht gekomen, waaraan W personen hun maaltijd gebruikten. Booze tongen betveren, dat de vliegenier kort te voren in het restaurant gedineerd had. In Hongarije is een met tot bescherming van het familie-leven in voorbereiding, maarin om. ook een vrijgezellen-belasting wordt voorgesteld. Ons kwam ter oorc, dat „men" in ons land tiaar zeer gunstig over dacht en zelfs het plan bestond, een dergelijke wet hier ook in te voeren; de belasting van gehuwde per sonen zou dan natuurlijk vervallen In Engeland zijn bijna J.000.000 honden penningen uitgereikt. Naar schatting loopen er minstens evenveel zonder penning rond. Hoeveel fietsen zouden in ons land zonder penning rondkarren N. J. A

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15