REfEEl» Et PCEDEi? PUROL NET MEISJE GEZICHTSBEDROG Kinderen 6 ONS ZEELAND kantoor van den provincialen stoombootdienst op de Wester-Schelde te Vlissingen. Teleurgesteld moesten de dieven het kantoor verlaten. dat de weg MiddelburgVeere eindelijk ver beterd zal worden. dat de Veersche raad er over denkt een vast entrée te heffen van de bezoekers der Oudheidskamer. dat drie onbewaakte overwegen bij Arnemuiden weer bewaakt zullen worden. dat, dank zij een uitvoerig request, ondertee kend door zeer velen, de raad van Kapelle besloot een begraafplaats voor de gemeentenaren aan te koo- pen. Waarover groote vreugde in het dorp. dat het 15 Maart a.s. 300 jaar geleden zal zijn, dat de Staten van Zee'and aan Zierikzee, als am bachtsheer der Vier Bannen van Duiveland, octrooi verleenden om tegen het aanstaande zomerseizoen van dat jaar 1628 „te doen bedijcken en hotten souten tot eenen vasten corenlande te brenghen seecker Gors genaempt 't Gouweveersche Gors hun in eigendom toebehoorende". Begrepen - dat Minister Kan de landbouwtentoonstelling te Zierikzee in Juli persoonlijk zal openen. De Minister zal waarschijnlijk ook bij deze gelegenheid geen hoed opzetten. Dit is een tip voor hen, die Min. Kan niet kennen. dat in Koudekerke 100 glazen tegels uit een schuurtje ontvreemd werden. Er zijn menschen, die van alles verzamelen. dat een 5-jarig Nieuw-Namensch knaapje den mond zette aan een fleschje, gevuld met vitriool. De toestand van het kind is zeer ernstig. dat maatregelen genomen worden om den stei ger van de provinciale boot te Hoedekenskerke naar behooren te verlichten. dat te Burgh en Haamstede de vorige week weer het traditioneele strafeest (strandrijden) is gehouden. dat de geheele gemeente Borssele vlagde toen de burgemeester daar ter plaatse 50 jaar werd. dat de raad van St. Kruis besloot den toren een nieuw uurwerk met vier wijzerborden te doen aan meten. dat een landbouwer te Zaamslag 's morgens, toen hij wakker werd, uit zijn pantalon een porte- monnaie miste. De vraag of de man gehuwd was, kan buiten beschouwing blijven, want blijkens het opge schoven raam, waren vreemden aan het werk geweest. dat op de Midde'burgsche markt twist ontstond tusschen twee marktkooplieden omdat de een een omvangrijker spreekorgaan had dan de ander. De oorzaken van menschelijke oneenigheid zijn vele. dat dit jaar in Sluis een muziekconcours wordt gehouden. dat Ged. Staten besloten de jaarwedden van de wethouders der gemeenten Hulst, Oost- en West Souburg en Tholen met ingang van 1 September 1927 vast te stellen op f 300.voor elk. dat verschillende Zeeuwsch-Vlamingen werk vinden bij Philips te Eindhoven en in Oberhausen. dat behalve de uitvoer van hengsten de export van stroo naar België niet gering is. dat we al een aardig voorschotje op onze portie- zomer te pakken hebben. Wij sluiten nu tot de volgende week Vrijdag Adieu Gevraagd tegen 1 April 1928 in huisgezin zonder kinderen op Walcheren een in staat zelfstandig de huishouding te voeren en te koken en genegen te worden opgeleid voor hulp in den winkel. Leeftijd niet beneden de 25 jaar. Inwonend. Brieven met volledige inlichtingen onder nr. 23 Bureau van dit blad. Een rijkelui's paleis vol geld en goud, waar vloed van drank en spijs zijn hoogtij houdt, alleen een sprookje reeds door praal en pracht bergt het geluk niet steeds, dat men verwacht. Een roos, die stralend-zoet van verre lacht, wier kleur ontroeren doet, zoo wonder zacht, in kwaliteitenrij het allerbest blijkt dikwijls van dichtbij een luizennest. Wanneer in donkren nacht een trein passeert, Uw pad in snellen jacht illumineert, dan denkt ge, zat ik maar óók in dien trein; doch binnen kan het zwaar vervelend zijn. Zoomin het aardsche slijk steeds zegen brengt, zoomin een roos steeds geurt, als men wel denkt, zoomin in spoorcoupé's steeds pret bestaat, kent men zijn evenmensch aan diens gelaat. WILLEM TELL II. bezeeren of ver wonden zich vaak. Het kind denkt dan 'teerst aan Moeder, en Moeder denkt dan het eerst aan Doos 30 en 60, tube 80 ct. Apothekers en Drogisten 1

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 6