ONS ZEELAND 7 Terwijl het fanfarecoips het eerste nummer inzette „knipte" onze fotograaf tent en muzikanten. Hiernaast: De vereeniging „Sport staalt spieren" marcheert naar het terrein van haar uitvoering. stelling al weer voorbij rondkuierde door dien lust hof van bloemen, de groote Aalsmeersche bloemen tentoonstelling, toen maakte ik mezelf er een verwijt van, dat vele jaren voorbij waren gegaan voor ik dit welzalig oord bezocht had. Wat zijn wij menschen toch laks, dacht ik. Moet er nu juist een tentoonstelling zijn om je naar een plaats te brengen waar zooveel moois te zien is? Met mij dachten waarschijnlijk heel wat menschen zoo, want ik ontmoette er tal van goede kennissen, die precies hetzelfde opmerkten. Maar u, Zeeuwsche dames, moogt bij een bezoek aan Noord-Holland dit heerlijk bloemenoord niet vergeten op uw programma te zetten. De Aalsmeersche kweekerijen staan voor u open en u zult er allervriendelijkst ontvangen worden. Reeds de weg er heen is van zoo groote bekoring. Wij gingen per auto van Amsterdam af ben je er in een klein uurtje en verrassend was het, plot seling als een zee van glas, de kassen te zien verrijzen. Waar je ziet, overal kassen, hier en daar onderbroken door hooge fabrieksschoorsteenen. In Serooskerke is een nieuwe muziektent verrezen. De vorige week werd ze onder levendige belang stelling in gebruik genomen. Daarbij sprak de heer O. v. d. Kreke een rede uit. De muzikanten betreden voor het eerst de tent onder instemming van een talrijk publiek.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 7