DAG WIND 44 ONS ZEELAND 15 Het crêpe imprimé blijft het doen voor de vlugge robes d'après-midi, die zich zoo goed laten dragen onder een langen mantel van alpaca, marocain taf of moiré. Deze middag-robes hebben bijna geen garneering, de stof garneert immers zoo goed. Panneaux, fichus, dra peries, volants, zijn in hoofdzaak op deze jurkjes aan gebracht en het geeft ze het luchtig aanzien, dat noodig is voor een zomer japon van zóó teêre stof. Voor onze heel jonge meisjes en kindertjes is het „Tobralco" zeer en vogue. Gecombineerd met wit ba tist of linnen geeft deze aardige stof zoo vol kleurige moesjes of bloempjes de aardigste jurken, schorten of kiel-pakjes die men zich denken kan. ,,Im wunderschönen Monat Mai"!! Terwijl ik u mijn zomerbabbel pen, zien m'n handen paars! Ik zet de verwarming aan en dank den hemel, dat ik m n bont- jas nog niet in bewaring heb gegeven. Is het bij u ook zoo koud? Gaat u dan tóch uw zomer-inkoopen doen, want juist nu wordt u het vlugst bediend. E. B. B. Het zijn de besten onder ons, die zich trachten te beteren. april;/ 9 Mei. Het leven is in zijn afwisseling bont en blauw, evenals onze ncoit volprezen Zeeuwsche aard appelen en mijn bolle wangen, waarmee ik net van een wandeling in de liefelijke Mei-temperatuur mee terug keer. Enfin, zou de postdirecteur zeggen, we zullen het zeker niet zoo kwaad hebben als mijnheer Nobile, die met zijn luchtschip naar de Noordpool is gezon den om poolshoogte te nemen of Italië niet de leveran tie kan krijgen van het ijs, dat aldaar in zoo'n groote hoeveelheid noodig is tot stoffeering van het land schap. Ik droomde vannacht al, dat de stumper een interview had met den koning der ijsberen, dien hij trachtte over te halen tot het dragen van een roet zwart hemd- „Heeft de Duce veel sympathie met ons?" vroeg de monarch der Pool, terwijl hij witjes lachte.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15