ONS ZEELAND Links: Goes heeft de laatste weken wel in het teeken der feesten gestaan. Op de enthousiaste ontvangst der journalisten volgde tweeden Pinksterdag het groote Muziek-concours ter eere van het jubileum van „Euphonia". Duizende menschen uit alle deelen van onze provincie hebben Pinkstertwee in de Ganzenstad doorgebracht. Tot het programma van den dag behoorde een muzikale wandeling van alle deelnemende vereenigingen door de stad. Het rijtuig waarin het eere-comité had plaats genomen maakte deel uit van den optocht. Rechts: Goes kan feest vieren! Telkens blijkt dat weer opnieuw. Men zet er niet dikwijls de bloemetjes buiten doch doet men het dan doet men het goed. Zelfs lang voordat de veilige schemer reeds over het stedeke daalde zag men op tweeden Pinksterdag in de Goesche straten de feestjolijt als vuurwerk rondspatten. Links: Het Fokker toestel van de K. L. M. dat gedurende de Pinksterdagen in Goes en omgeving rondvluchten met passagiers zou maken Wegens ongeschiktheid van het terrein kon de vliegerij evenwel geen doorgang vinden. Na een tweetal vluchten zette de Fokker weer koers naar Rotterdam. Voor het toestelde genoodigden die een tochtje boven Zuid-Beveland maakten en het personeel der K. L. M. wiens detacheering te Goes zoo spoedig eindigde. Rechts: Een foto van de paardenkeuring die onlangs te Kortgene werd gehouden. Zoo'n keuring brengt weer eens wat drukte in het dorp. Links: Kermis in Souburg! De orgels galmen hun deunen uit, de kramen geuren, de molens draaien. Kermispret, die slechts één keer in 't jaar genoten kan worden Dat de kermis niet tevergeefs de Souburgsche meiskes noodde ziet men hierboven. Rechts: Engelsche pad- vindsters hielden dezer dagen een excursie door ons land, ook Middelburg werd bezocht. Hier ontvingen de Middelburgsche padvindsters X

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 10