de Groote Landbouwtentoonstelling te Zierikzee, BEZOEKT 12 en 13 JULI a.s. ONS ZEELAND 19 waaraan verbonden Concours-Hippique enz., enz. Goedkoope en gemakkelijke reigelegenheden. - Zie aanplakbiljetten. VEREENIGINGSNIEUWS. GIST IS LEVEN ZENUWEN? DUIZELIGHEID? stemmetje, dat helaas echter oversloeg in een diepe bas. Kom alsjeblieft niet binnen! Weer plaste en spatte, blies en proestte hij en ram melde met het zeepbakje. Maar Stagg's mededeeling dat hij Margery was, werkte schijnbaar niet voldoende overtuigend; want er werd getrokken en gerukt en ge rammeld aan de deur, Stagg wilde het hooge raam uit springen, maar hij had zeep in zijn oogen gekregen en kon daardoor haast niet zien. Zijn voet miste de ven sterbank en met een griezelige plons en wild gespat van water kwam hij in de badkuip terecht. Toen zijn hoofd weer boven water kwam, zag hij dat het licht was aangedraaid en twee menschen over hem gebogen stonden, En, donderde een geweldige stem, wat voer jij hier uit? Ik ben bezig het huis van Mr. Craigville te zoe ken, begon Stagg stamelend, terwijl hij druipend als een milnaard van onder het water te voorschijn kwam, Die zul je in dat bad daar niet vinden, jonge man, antwoordde de strenge stem. En daarop Hij is blijkbaar dronken. Margery, waar is de agent met de handboeien? Stagg greep verontwaardigd een handdoek en droog de zijn gezicht af. Nu ontdekte hij een grooten man in een kamerjapon, achter hem stond een heel knap jong meisje, met een kimono aan. Toen hij haar herkende, viel Stagg onthutst in de badkuip terug. Er heerschte een ijzige stilte. Het meisje staarde hem met een vuur roden blos op het gezicht aan; Stagg liet zijn druipend hoofd zinken; de groote man keek verbaasd van den jongen naar het meisje en van het meisje naar den jongen. Toen verscheen een vierde persoon ten tooneele; de deus-ex-machina in dit vroolijke treurspel. Jack Craig ville was een ladder opgeklommen en stond hevig op gewonden aan het venster. Billy, zei hij beleefd, mag ik je aan miss Se- ton voorstellen en aan mr. Seton, onze dominee. Dit is mijn zwager, mr. Stagg. Mr. Stagg en ik hebben vanavond al kennis ge maakt, antwoordde het mooie meisje koud.... „Zeeland" te Haarlem. In de buitengewone alg. le denvergadering van 11 Juni, zijn de gewijzigde statuten opnieuw vastgesteld. Besloten is thans de Koninklijke be williging op de Statuten te vragen. Door bestuursuitbrei- ding zijn 3 nieuwe leden gekozen, zoodat het bestuur nu uit 9 leden bestaat, n.l. Mevr. E. E. StoelHuijssen en de heeren J. M. W. Sevenhuijsen, J. C. Heijblom, J. de Ruijter, E. van Bel, A. J. N. Tiggelman, J. I. van Huët, P. M. Tichelaar en M. P. Cornelisse. Secretariaat Scher merstraat 28rood. Het lustrum der vereeniging, door bijzondere omstandigheden uitgesteld, zal 29 September a.s. gevierd worden. Een excursie naar de groote sluis- werken te IJmuiden is in voorbereiding. Begin Juli zal een gezellige bijeenkomst gehouden worden. „Zeelandia", Den Haag, heeft op denzelfden datum, 11 Juni, haar jaarlijksche algemeene ledenvergadering gehouden. Het jaarverslag gewaagt van een gunstige ont wikkeling der vereeniging, terwijl de kas een batig saldo aanwees. Besloten is in te stellen een reservefonds, waarin jaarlijks te storten 50.voor eventueele tekorten. De heeren Verstrate en Agterberg werden herkozen; voor den heer Ritter, die bedankt had, is gekozen de heer Swenne. De voorzitter, de heer Vogel, bracht bij de slui ting een woord van hartelijken dank aan den heer Ritter, voor de vele goede diensten aan de Vereeniging bewezen. Ver. Red. In dit figuur zit een dier verscholen. Wanneer je een der lijnen volgt, vind je er den omtrek van. Wat is het voor een dier? Volgende week de oplossing. IRVING'S Gist Tamine Tabletten Bi) elke Apotheek of Drogist Meer dan 25.000 getuigschriften WACHT U VOOR NAMAAK Vraagt uitsluitend „IRVING'S GIST TAMINE" in gele verpakking De huiselijke haard is het rijk der liefde, waar de moeder Koningin is.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 19