ONS ZEELAND Het is maar voor zoo'n kort poosje, pleitte Cle- vering. Het kan voor jou toch geen verschil maken voor mij beteekent het alles. Kun je me dit enkele uur van geluk niet geven? KON. DRUKKERIJ G. W. DEN BOER MIDDELBURG Levert alle soorten DRUKWERK Ik wil graag een poosje alleen zijn, zei ze koud. Vacantie PUROL 15 TiiiiiiiiiüflliTiflMmriffiimTiifl] r ii iiuii Adarason constateert dat lange telefoongesprekken zeer gevaarlijk kunnen zijn. Wat moest ze nu doen? Had zij het recht hem dit verzoek te weigeren, dat zooveel voor hem scheen te beteekenen? Het was haar alsof zij het laatste verzoek van een stervende afwees. Het meisje zweeg een oogenblik, toen keerde ze haar wit, strak gezichtje naar hem toe en zei langzaam: Als dat, wat je vraagt, alles is en het zooveel voor jou beteekent, dan zal ik het doen, Clevering greep haar hand. Nu kan ik rustig den dood in de oogen zien! Dominee Deane voldeed aan het verzoek van zijn tijdelijke mede-bewoners van de fatale zandbank, en verrichtte de ceremonie, zoo goed en zoo kwaad als het ging met zijn verstuikten enkel en in deze voor een trouwplechtigheid weinig-geëigende omgeving. Het meisje en de man moesten op het natte zand knielen, maar tot Lilian's onuitsprekelijke opluchting duurde de huwelijksvoltrekking maar een paar minuten. Met een triumfantelijk gezicht keek Clevering haar aan. Mijn vrouw! juichte hij. Er was iets bruusks in zijn toon, dat het meisje ont stemde. Ze had dezen man niet lief; ze huiverde bij de gedachte alleen om een liefkozing van hem te krijgen maar de volkomen afwezigheid van alle teederheid, van eenig dieper gevoel in zijn stem, op dit oogenblik, ver raste haar onaangenaam en stuitte haar af. Met een ruk keerde zij zich om. Zooals je wilt, antwoordde Clevering gewillig. In dien tijd zal ik eens kijken hoever het water al is, Lilian ging op het zand zittten. Waarom had ze zoo'n afschuw van wat ze gedaan had, waarom dwaal den haar gedachten steeds naar dien eenen, dien zij zoo graag wilde vergeten aan wien ze haar liefde zoo graag gegeven had en die blijkbaar zoo weinig om haar gaf, dat hij haar niet eens goede reis gewenscht had? Naast haar stond de predikant, hij staarde apathisch voor zich uit. Zij vroeg zich af waarover hij nu dacht en of de dood voor hem den geestelijke ook zijn verschrikking had. Met zijn ambtsgewaad, dat hij in het water uitgetrokken had, scheen zijn geestelijke waar digheid van hem afgevallen te zijn, vond Lilian. Zij Ter verzachting en genezing vanstukgeloopen voeten, zadel pijn, schrijnen en smetten der huid, muggebeten en zonne brand, moet men op reis voor zien zijn van Doos 30, Tube 80 ct.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15