Hoe men elders lacht. LCX Fotowedstrijd Hij „Is u ook een bewonderaarster van de kunst van Terpsichore Zij „Laten we daar nu niet over praten, ik wil dansen." (Passing Shov I uli"iMn| De man met 't glas „Ik zit er leelijk voor, m'n vrouw is er met den chauffeur van door gegaan," De gevoellooze „Kerel, dat treft M'n moeder schaft haar auto af en haar chauffeur komt zonder baantje." (London Opinion). Oplossing van het vorig raadsel Wilhelminadorp ,/Z /V 'J Aan deze teekening ontbreken 8 rechte lijnen. Welke lijnen zijn het en wat stelt de teekening voor. (Vol gende week plaatsen we de oplossing) Reiziger „Als je dien weg volgt, ga je dan langs de Zeemeermin Pikbroek „Ik niet (Passing Show). „Het aantal amateur-fotografen die iets beteekenen, neemt in Zeeland geweldig toe", hoorden we een des kundige onlangs beweren. En zoo is het ook! Vooral ge durende de zomermaanden is in onze provincie het foto grafeeren tot een sport geworden die met toenemenden hartstocht wordt beoefend. Teneinde dezen vooruitgang der liefhebberij-fotografie eens tot uiting te doen komen, hebben we besloten tot en met 30 September voor de lezers van „Ons Zeeland" een fotowedstrijd te organiseeren. Tot dien datum zal in ieder nummer van ons blad één foto worden geplaatst, afkomstig van een fotogra feerend lezer, die het fotografeeren als amateur beoefent. Beroepsfotografen zijn dus buiten dezen wedstrijd gesloten. Het behoeft natuurlijk geen betoog, dat alleen de beste en meest geslaagde inzendingen voor een plaatsje in aan merking zullen komen. De inzenders van de foto('s) (opname van aardige groepen; dus geen stads-, dorps- of landschapsgezich ten) welke in „Ons Zeeland" gereproduceerd worden, ont vangen als tegenprestatie een aardige verrassing. Fotografeerende lezers, aan den arbeid dus. Legt in de zomersche dagen aardige gebeurtenissen op de gevoelige plaat vast en doet ons het resultaat van uw werk toe komen. We stellen niet den eisch, dat de foto's binnen de grenzen van Zeeland opgenomen worden. [OHtONS [rÜzwvPj] De pessimistische tuinman. (London Opinion).

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 20