ïarL er Inkt! Zoodra de Parker Duofold het papier raakt OtOl ONS ZEELAND 15 ^Gebr/Rihkers Parket Duofold schrijft zonder te drukken Onnoodig, zooals vroeger op de pen te drukken Zoo licht als een veerSchrijft onmiddellijk XJET haarfijne inktkanaahje. dat tus- schende penhelften gesJeper is, voor ziet de Parket Duofold onmiddellijk van inkt. Deze pen, van 14 karaats goud. met Iridium punten en 25 jaai garantie, voegt zich naar elk Handschrift en behoudt toch haai oorspronkelijken vorm. Deze vulpen, die zonder dat men drukt, vlot ovei het papiei gaat, is .hans ge maakt van onbreekbaai "Permanite'; 28% lichter dan de vroegei gebruikte rubber. "Permanite" verkleurt, barst noch breekt. De Parker Duofold heeft geen opening op zij van den houderer dringt dus geen lucht naar binnen, die het rubberreser voir snel zou verteren. Namaakpennen bezitten deze Parket Duofold kwaliteiten niet. Let steeds op den naam "Geo. S. ParkerDuofold" op den houder. Duofold Senior Fl. 20. - Duofold Special Fl. 18.50 Duofold Tunior Fl. 15.— Lady Duofold FL 15.— Parker Duofold Potlooden bassen bij Duofold pennen: Lady Duofold PI. 10.Duofold Juniot Fl. n.— Big Brother Extra-Groote Fl. 12.50 mflerdam 'Ven Hnag-fytterdam Laat U niet bedotten door namaakpennen. Let op den naam. ''Qeo. S. Parker DUOFOLD" op den Houder. vriendelijk gezicht voor vair die bullebakkige fiscus- dienstbaren. Laatst las ik in een degelijk en duur boek, dat wilde volksstammen géén belasting betalen, maar ik snap niet wat hen dan wild maakt. 2 October. Wachtende bij den kapper las ik in Auto-sport" dat de tijd nadert waarop de auto onder het bereik van iedereen zal zijn. Het is zeker nog niet mooi genoeg, dat thans iedereen onder het bereik van een auto is Vanavond gezellige uurtjes in de soos doorgebracht. Liesbeth ergert zich er niet meer aan, hoewel ze lid werd van den bond tegen uithuizigheid. De bond is hier namelijk zoo actief, dat hij iederen avond een ver gadering uitschrijft. Leve zoo'n organisatie Toen de gemeenteraad van de brave stede Goes dezer dagen het besluit nam om zooveel mogelijk een ieder, die vloekend langs de wegen of door de straten gaat, in het verbaal-boekje der ganzestad-politie-die- naren te slingeren, deed het college m. i. slechts half werk. Er was n.l. niet gedacht aan de vreemdelingen, die vooral gedurende de zomermaanden in de hoofd plaats van Z.-Beveland voor enkele uren komen pas sagieren. Hoe zal de Goesche overheid de touristen in het komende jaar duidelijk maken dat zij zich volgens de Goesche opvattingen-van wellevendheid te gedra gen hebben, willen ze niet met den kantonrechter in aanraking komen Ja, kijkt u maar niet zoo vreemd, want ik overdrijf ditmaal niet. Moeten er op de toegangswegen tot de stad groote borden komen, waarop in de drie gangbare talen en in het Nederlandsch wordt medegedeeld, dat het tijdens het oponthoud in Goes bij de wet verboden is zijn ont stemmingen zoowel als zijn verbazingen door middel van een vloek ter kennis van de gemeenschap te brengen Iets in dien geest lijkt me het meest aanbevelens waardig, om niet te spreken van noodzakelijk. En hoe zit het voorts met de on-Nederlandsche vloe ken, met de krachttermen in het Engelsch, Duitsch, Fransch, Italiaansch enz. Ook in die talen pleegt men nog wel eens een knoop te leggen. Moeten de Goesche politie-agenten in een stoomcursus deze vloe ken leeren verstaan, opdat ze later met de hand op het hart zullen kunnen getuigen ,,Door mijn net der wet sluipt zelfs geen vloekend muisje". Ik vermoed dat een opleiding tot vloek-beoordeelaar- in-vreemde-talen niet achterwege mag blijven. Tenminste als het Goesche vloekverbod eenig prac- fisch effect moet noteeren. Of. was het daarom niet zoozeer te doen Alleen hoe dan ook, B. en W. van Goes zullen ondergeteekende niet bereid vinden, tegen welk hono rarium ook, de Goesche agenten van politie de vloeken in het buitenlandsch te onderwijzen. Want ik ben sterk tegen het vloeken. In voorraad o.a. bij: te Axel: Fa. A. P. ESSELBRUGGE; te Breskens: Fa. J. C. LE BLEU; te Goes: W. VAN AKEN A.Jzn., St. Adriaanstr.; te Hulst: Fa. A. L. PLEUNIS BUYSSE, Bontehondstr.; te Ierseke: Fa. J. J. v. d. PE1JL te Middelburg; Fa. R. M SMITS; te Terneuzen Fa. P. J. v. d. SANDE, Noordstr. en te Zierikzee; Fa. H. G. KROM, Havenpl., P. J. OCHTMAN Rzn., Lange Nobelstr., S. OCHTMAN Zn., Appelmarkt, W. DE VRIES, Melkmarkt, 't Is met het troosten van bedroefden en lijdenden, als met het verband leggen bij gewonden men moet er den tijd voor weten en men moet er de tact voor hebben.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15