ONS ZEELAND 15 Pijnloos Scheren KON. DRUKKERIJ G. W. DEN BOER Levert alle soorten DRUKWERK in keurige uitvoering tegen billijken prijs Adamson wordt een keer geholpen, singen" en „Parkeston F. C.", afwisselend te verspelen in Engeland en Nederland, Zoo zullen de Vlissingsche rood- witten, vergezeld door vele supporters, scheepgaan en zich reeds in het ruime sop bevinden, wanneer dit nummer van „Ons Zeeland'' onzen lezers onder de oogen komt. De Maatschappij „Zeeland", die aan spelers en supporters be langrijke faciliteiten verleent en o. m. de gelegenheid opende, om a raison van 14 gulden het reisje Vlissingen Parkeston v. v. te maken, met inbegrip zelfs van twee warme maaltijden en tweemaal logies-en-ontbijt, bewees, de voetbalsport een goed hart toe te dragen. Intusschen hopen we van harte, dat „Vlissingen" haar goed figuur in de N. V. B.-competitie ook in Engeland zal bevestigen, daar goede indrukken van het Zeeuwsche voetbal zal ach terlaten, maar. het kleinood als extra-passagier naar deze zijde van het Kanaal zal medevoeren. Korfballers in actie. Op Zaterdag 27 October 1.1. kregen de door de Middel- burgsche damesgymnastiekvereeniging „Achilles" uitge schreven seriewedstrijden voor korfbalclubs hun beslag, nadat op beide voorafgaande Zaterdagen de voor-ronden waren verspeeld. De hoofdstedelijke korfbalclub „D. O. S." ging met den eersten prijs strijken door den eindstrijd tegen „V. I. 0. S." ('t Zandt) met 41 te winnen. Laatst genoemde had met „Zeelandia" (Hansweert) de eer ge deeld, door 11 te spelen en won den tweeden prijs, ter wijl de Hansweertenaars toch ook niet met leege handen naar huis terugkeerden en den derden prijs als welverdien de trophée met zich voerden. „Achilles" kan met vreugde terugzien op dit wèlgeslaagde korfbal-tournooi. Voetbal op Zondag a.s. De Zeeuwsche clubs zijn weer allen in actie Zondag a.s. Terwijl „Vissingen" de terugreis van Engeland onderneemt, werken de provincie-genooten het volgende programma voor de N. V. B.-competitie af 2e klasse. Te Middelburg ZeelandiaBreda. Te Tilburg G.U.D.O.K.Middelburg. 3e klasse. Te Middelburg WalcherenZeelandia II. Te Hulst HulstVlissingen II. Te Neuzen TerneuzenMiddelburg II. Te Zierikzee S. I. N. 0. T. O.Zierikzee. Laatstgenoemde wedstrijd gaat om de plaatselijke supre matie en vangt reeds ten 12 ure aan. Het zal spannen tus- schen de stedelijke concurenten in Zierikzee LUCTOR ET EMERGO. Geen pijn of naschrijnen en stuk gaan der huid, indien men vóór het inzeepen de baardoppervlakte inwrijft met een weinig Purol. Heeren die gewoon zijn na het scheren poeder te gebruiken, nemen de verzachtende Purolpoeder daar voor. Purol in doozen van 30 en 60 ct„ tube 80 ct. Purol-poeder in bussen van 60 ct. en 1 gld. Verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten Lange St Pieterstr. F 33 MIDDELBURG

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15