-/fl Krach door \Rheumatiek Kloosterb alsem DE SCHELDE-ZENDER AKKER's Geen goud zoo goed' 6 ONS ZEELAND want om adem te halen moest je met mosselbalen naar elkaar wuiven. Gert zoo te hooren vertellen is een attractie. Als hij eenigen twijfel omtrent de waarheid van zijn vertelling meent te bespeuren, zegt hij „Is 't nie' waer Merien, Klaos waarop zijn oude makkers, Merien en Klaos, prompt antwoorden „Je 'eit weêr geliek, Gert Zoo behoort Gert tot hen op dit ondermaansche, die bestemd zijn om hun medemenschen te laten lachen en hij verstaat die kunst. Werkelijk je geniet van m. En hoe langer ie vertelt, hoe grooter de plas tabakssap die je 'n idee geeft alsof 't allemaal afgewerkt spraak water is. Hallo, hallo Hier is het draadloos uitzendstation de Schelde- Zender Vindt u het interessant, te hooren dat het hoofdbestuur van de Zeeuwsche Land- bouwmaatschappij het voorstel van den kring Oostelijk Zuid-Beveland om de leden van 't hoofdbestuur bij af treding niet direct herkiesbaar te stellen, verworpen heeft. Het valt ook niet mee om zijn eigen stoel stuk te moeten slaan. dat de gemeentesecretaris van Aardenburg een klacht indiende tegen een wethouder. De laatste zou gezegd hebben, dat de eerste notulen heeft vervalscht. Vrouwe Justitia denkt er sterk over een aparte weeg schaal voor Aardenburgsche gevallen aan te koopen. dat de gemeenteraad van Zierikzee voortaan de prijs van het Zierikzeesche (licht)-gas vast zal stellen. Wanneer volgen de aardappelen en uien dat mettertijd de weilanden aan den Klevers- kerkschen weg te Middelburg door werkloozen voor in dustrieterrein geschikt gemaakt zullen worden. Denkt onze hoofdstad dus toch over een morganatisch huwe lijk met de industrie dat 't Middelburgsche raadhuis voor 1.263.000 verzekerd is, de Abdijtoren voor 900.000. V. V. V. denkt erover deze mededeeling in het touristenseizoen op raadhuis en toren te schilderen. Amerikanen houden van getallen. dat het gerechtshof te Den Haag niet bewezen achtte dat de rustende landbouwer van V. te Aarden burg wederrechtelijk in de vergadering van het college van regenten van het Aardenburgsche burger gasthuis vertoefde. dat Ged. Staten nog in dit jaar met nadere mede- deelingen, c. q. voorstellen inzake de electrificatie der middengroep zullen komen. Dat „nog is een heele geruststelling. dat vier vrijheidsbondsche en 5 soc.-democrati sche leden van provinciale staten bleven zitten, terwijl de overigen staande het gebedsformulier aanhoorden, dat de bond van bedrijfsautohouders in Neder land aan de Koningin verzocht om de wegen in Goes niet onder klasse III ingedeeld te laten. Deze indeeling zou volgens den bond in strijd zijn met het verkeersbelang. dat de Goesche gemeenteraad spoedig een voor stel van B. en W. tot afschaffing van de kermis te be handelen zal krijgen. Neemt de raad het voorstel aan, dan beurt de gemeente ieder jaar 4000 minder. dat een onzer provinciale bladen dezer dag-en onder „Burgerlijke stand" menschen die gestorven wa ren als „ondertrouwd" vermeldde. dat in het ziekenhuis te Hulst een 7-jarig knaapje uit Clinge overleed, dat door een onbeduidend wondje aan de kin bloedvergiftiging had gekregen. dat veldwachter Beun in de afgeloopen week een kwarteeuw de veiligheid der Oostburgsche burgers be waakte. Het personeel der gemeentesecretarie bood den jubileerenden politie-man een schemerlamp aan, welk geschenk men niet als een symbool gelieve te be schouwen. dat de Middelburgsche blindeninrichting een al leszins goede restauratie heeft ondergaan. De blinden zijn van het lokaal van het Oost-Indische huis nu weer naar de Kalvermarkt verhuisd. dat de raad van advies der P.Z.E.M., die sedert eenigen tijd wegens desertie van zes leden onvolledig was, weer gecompleteerd is. Benoemd werden tot ad viseurs de heeren G. A. Hajenius, burgemeester van Goes G. F. Lindeijer, lid van de Eerste Kamer, te Vlissingen C. H. M. Plasschaert, te St. Jansteen P. Scheele-de Putter, te Kapelle J. W. van t Hoff, te St. Laurens, en J. A. Dominicus, te Wemeldinge, die allen de benoeming hebben aangenomen. We wenschen de commissie wijsheid, beleid en veel moed. dat mevr. van SchagenLange jan, die in Mid delburg 30 jaren als wijkzuster de menschheid diende, de vorige week hare taak neerlegde. De scheidende zuster werd een hoffelijke hulde bereid. Gij zijt toch nog veel te jong om nu reeds als een oude ge broken man een pijnlijken stijven rug en stroeve gewrichten te hebben! Die stijfheid beneemt U Uw kracht en Uw werk lust. Maar wanhoop er niet aan, dat Uw spieren weer soepel en Uw gewrichten weer lenig kunnen worden. Gij moet U laten wrijven met: Gij bevordert genezing stijfheid en pijn den rug, de gewricht spieren, of pijn p aatsen krachtig wrijft Kloosterbal Potten van 60 cent fl.75 Bi) Apothekers en bij Drogisten. Vele kwade stoffen worden uit wonden, 2 uitslag, gezwellen getrokken, als gij ze verbindt met den zuiverenden en verzachtenden Akker's Kloosterbalsem. Koopt nog heden een pot!

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 6