ONS ZEELAND Een foto van de Zeeuwsche Korfbalclub „L. O. V.", die het spel meer au serieux neemt dan het poseeren voor een opname. lijk wegens niet-opkomen tegen Hulst op 9 en tegen Ter- neuzen op 16 September 1.1. Voetballend Zeeland. Voetballend Zeeland omvat nog heel wat meer dan de Zuidelijke 2e klasse-afdeeling, waaraan wij vorige week een beschouwing hebben gewijd, want de gcheele Zuidelijke 3e klasse A be staat uitsluitend uit Zeeuwsche elftallen, die, zonder rivaliteit, van buiten onze provincie, onderling hebben uit te ma ken, wie ten slotte als primus inter pares uit het strijdperk zal treden en een gooi mag doen naar een plaatsje in de 2e klasse. Het negental, dat bijna Zondag op Zondag het „Luctor et Emergo" tracht toe te passen op eigen pogen om het zoet der overwinning te smaken, luis tert naar de volgende namen, in alpha- betische orde gerangschikt Goes (Goes), Hulst (Hulst), Middel burg II (Middelburg), S.I.N.O.T.O. (Zie- rikzee), Terneuzen (Neuzen), Vlissingen II (Vlissingen), Walcheren (Middelburg), Zeelandia II (Middelburg), en Zierikzee (Zierikzee). De onderlinge rangorde vindt men af- geteekend in het aan het eind van dit artikel volgende staatje, bijgehouden tot en met de wedstrijden van Zondag 1.1. Hierbij dient opgemerkt, dat S.I.N.O. T.O. en Zierikzee elk een straf-aftrek kregen van 2 winstpunten, respectieve- Volledigheidshalve volgen hier de wedstrijden, die de competitiegenooten nog te spelen hebben Terneuzen thuis te spelen tegen Walcheren, Zierik zee, Hulst, Vlissingen II en Zeelandia II. Uit te spelen te gen Goes, Zierikzee, Middelburg II en S.I.N.O.T.O. Hulst Thuis te spelen tegen Middelburg II, S.I.N.O. T.O. en Zeelandia II. Uit te spelen tegen Terneuzen, Zie rikzee, Middelburg II, S.I.N.O.T.O.en Vlissingen II. Zeelandia II Thuis te spelen tegen Walcheren, Goes, Zierikzee en Middelburg II. Uit te spelen tegen Terneu zen, Zierikzee, Hulst, S.I.N.O.T.O. en Vlissingen II, Goes: Thuis te spelen tegen Walcheren, Zierikzee, Ter- Alliance i speelde in onze hoofdstad tegen Middelburg I. Het laatste elftal won met 2—1. neuzen, S.I.N.O.T.O. en Vlissingen II. Uit te spelen tegen Walcheren, Middelburg II en Zeelandia II. Walcheren Thuis te spelen tegen Goes, Zierikzee, Middelburg II en S.I.N. O.l.O. Uit te spelen tegen: Terneuzen, Goes, Vlissingen II en Zeelandia II. S.I.N.O.T.O. Thuis te spelen tegen Terneuzen, Hulst en Zeelandia II. Uit te spelen tegen Walcheren, Goes, Middel burg II en Hulst. Vlissingen II Thuis te spelen tegen Walcheren, Zierikzee, Middelburg II, Hulst en Zeelandia II. Uit te spelen tegen Terneuzen, Goes en Zierikzee. Middelburg II Thuis te spelen tegen Terneuzen, Goes, Zierikzee, Hulst en S.I. N.O.T.O. Uit te spelen tegen Walche ren, Hulst, Vlissingen II en Zeelandia II. Zierikzee Thuis te spelen tegen Ter neuzen, Hulst, Vlissingen II en Zeelan dia II. Uit te spelen tegen Walcheren, Terneuzen, Goes, Middelburg II, Vlissin gen II en Zeelandia II. Merkwaardig is de goede positie der beide Zeeuwsch-Vlaamsche clubs, waar van zelfs Hulst nog ongeslagen is, maar vier maal gelijk speelde. Terneuzen ver loor in Hulst met 2O, zoodat thans voor beide kam pioenspretendenten veel afhangt van den uitslag van de contra-ontmoeting in Neuzen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 15