De prestaties van de Garage P. DE HULLU Co. zijn St. Janstraat - MIDDELBURG - Telefoon 447 Wij noodigen U uit een proefrit te maken. Rijdt hem tegen de steilste helling. Ziet dan dat er niet teruggeschakeld behoeft te worden. Let op hoe comfortabel hij bij hooge snelheden over den weg scheert. Beproef hem op den weg Uit voorraad leverbaar ONS ZEELAND 23 FORD vriend vermoord werd. Au au oh wat een pijn. Au au Spoedig begrepen de boeren wat er gaande was Ze brulden van het lachen, en het kaboutertje lachte niet het minst. „Lek kers kers kers schreeuwde het mannetje. Proef er zelf maar eens van en hij gaf elk der boeren een handjevol roode bessen. of gezien, Maar nog heden ten dage vinden we in de Be tuwe heel veel groote boomgaarden, en de vrucht heeft den naam gekregen van kers. Wat dus eigenlijk zijn oor zaak vindt in het stotteren van den kobold. En te midden der vele kersenboomgaarden staat nog eenzaam en verlaten het kleine hutje aan de wilgensloot. De oplossing van het raadsel van 26 Jan. is: Stadskanaal- Sneek. De oplossing van het raadsel van 2 Februari is eik wilg linde berk iep. Ze proefden en smulden, want nog nooit hadden ze zulke fijne vruchten gegeten. Dat is drommels lekker riepen ze om beurten. Ja a dat is zeker 'lek kers en omdat jullie nu zoo'n sch schik heb ben zal ik je zeggen wat het is dit lek kers kers kers en toen vertelde het mannetje hoe de boeren ook zulke boomen konden verkrijgen hoe ze die fijne vruchten moesten kweeken hoe ze die moesten inmaken in flesschen om dan aan zieken te geven en tot slot gaf hij elk een zakje met een toovermiddel, dit moesten ze dan tegen het volgende jaar in den grond strooien, en dan zouden ze weldra ook zoo'n heerlijken boomgaard hebben als hij. Toen de boeren hun geschenk in ontvangst genomen hadden en ze het kaboutertje wilden bedanken, sprong het mannetje opeens weg, holde naar den waterkant, en voor dat iemand begreep wat er gaande was, sprong het kabou tertje in het water, al maar roepend kers kers kers en. verdween. Nooit heeft iemand meer iets van het dwergje gehoord m Wanneer ik me midden in dit doolhof bevind, hoe kom ik er dan het gauwste uit?

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 23