Krachteloos door Stijfheid Kloosterhalsem ONS ZEELAND AKKER's JT-, f-75 „Geen goud zoo goed" 10 Gij bevordert Uw genezing wanneer Gij bij stijfheid en pijn in den rug, de gewrichten, de spieren, of pijn lijke plaatsen krachtig wrijft Akker Kloosterbalse Gij zijt toch nog veel te jong om nu reeds als een oude ge broken man een pijnlijken stijven rug en stroeve gewrichten te hebben! Die stijfheid beneemt U Uw kracht en Uw werk lust. Maar wanhoop er niet aan, dat Uw spieren weer soepel en Uw gewrichten weer lenig kunnen worden. Gij moet U laten wrijven met: Potten van 60 cent Bi) Apothekers en bij Drogisten. Vele kwade stoffen worden uit wonden, zweren, uitslag, gezwellen getrokken, als gij ze verbindt met den zuiverenden en verzachtenden Akkers Kloosterbalsem. Koopt nog heden een pot! dan de kwaal. Maar bedenken we, dat er nog een gezegde bestaat, n.l. ,,Aan de jeugd de toekomst dan past slechts be rusting in deze keuze, die even gemakkelijk gerechtvaardigd als misplaatst kan zijn. Dit hebben we af te wachten En daarom leven we op hoop van zegen, wat niet uitsluit, dat we van harte hopen, dat Nederland op 17 Maart a.s. eer inlegt met z'n Oranje-mannetjes in het voorspel van den grooten klas sieken strijd te Antwerpen een week later, n.l. België Nederland Voetbal op Zondag a.s. Met mannenmoed hebben we week-aan-week het Zeeuwsch N, V. B.-programma gepubliceerd en even manmoedig hebben we de teleurstelling gedragen, indien niet gespeeld werd. Dit maal luiden de voorteekenen wat gunstiger, maar desondanks durven we het berucht-geworden vraagteeken nog niet weg te laten, want de hard-bevroren terreinen kunnen o. i. in en kele dagen niet op volkomen bespeelbaarheid rekenen. Zeker heidshalve laten we toch weer het wedstrijdprogramma voor de Zeeuwsche N. V. B.-clubs op Zondag 3 Maart a.s. volgen, namelijk 2e klasse A. Te Vlissingen Vlissingen—Breda. Te Middelburg MiddelburgG.U.D.O.K. Te Bergen op Zoom D.O.S.K.O.—Zeelandia. 3e klasse A. Te Middelburg Zeelandia II—Middelburg II. Te Neuzen TerneuzenHulst Te Goes Goes—Vlissingen II. LUCTOR ET EMERGO. De mannen van karakter zijn het geweten der maat schappij. Hallo, hallo Hier is het draadloos uitzendstation de Schel de-Zender! Vindt u het interessant, te hooren: dat tengevolge van de hevige vorst werking ontstond in den duiker onder den spoorweg bij Vlake aan de lijn VlissingenRoozendaal. De treinen moesten langzaam pas- seeren. dat de raad van Tholen besloot 25 pCt. van, de kosten bij te dragen in de restauratie van den toren der Ned. Herv. Kerk. Ook het kerkgebouw zelve dient te wor den gerestaureerd. Daar deze restauratie evenwel een uit gave van 475.000.vergt en de kerkvoogdij over te wei nig middelen beschikt, zal er voorloopig wel niets van komen. Hetgeen zeer jammer is. dat we tijdens de koude met Zeeuwsch-Vlaanderen via Antwerpen correspondeerden. dat in Zeeuwsch-Vlaanderen een comité is opgericht, hetwelk gaat trachten de waterleiding-plannen omver te werpen. O.... o.... o.... ergernis. dat de heer H. J. M. van Raalte bij Koninklijke machtiging erkend en toegelaten is als vice-consul van Denemarken te Vlissingen. dat honderden Zeeuwen Zondag j.l. een kijkje gingen nemen naar de vele schepen die nabij onze Schel destad op dooi lagen te wachten. De vloot leverde een alleraardigsten aanblik. dat het P.Z.E.M.-trammetje bij deze belangstelling wel voer. dat te Wolphaartsdijk onder landbouwers een bewe ging is ontstaan die tot doel heeft zich van de Zeeuwsche Landbouw Maatschappij af te scheiden. dat het Eerste Kamerlid, de heer Polak, in verband met den brand in het stadhuis te Leiden o.a. belangstellend informeerde naar het brandgevaar in de raadhuizen te Mid delburg, Veere, Zierikzee en Brouwershaven. dat blijkens het voorloopig verslag van de afdeelingen der Eerste Kamer over de begrooting van binnenlandsche zaken en landbouw de senaat zich ten zeerste interesseert voor den economischen toestand in Zeeuwsch-Vlaanderen. Men wil den toestand blijvend verbeteren. dat de school te St. Maartensdijk gesloten moest worden wegens gebrek aan brandstoffen. De onderwijzers en de jeugd waren natuurlijk fel verontwaardigd. dat de Middelburgsche sigarenwinkeliers een motie tegen de wettige winkelsluiting aannamen en deze ter kennis van den minister van arbeid brachten. dat de suikerfabriek Zeeland te Bergen op Zoom, ondanks de moeilijkheden in de suikerindustrie, in de a.s. campagne in bedrijf gesteld zal worden. dat St. Maartensdijk eenige avonden in het donker zat wegens de koppigheid van een rijwielhandelaar op wiens dak een draad van de electrische leiding was geval len. De man legde den gevallen draad aan een honden ketting vast en eischt 500.— schadevergoeding. Hij heeft Vervolg op blz. 16) -«2235

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 10