arker In Uw LievelingS'Kleuren Duofold ONS ZEELAND 19 Verlegd "jGebrRihkers Verstandige Zeeuwen koopen een Parker Duofold Neen, dat nog niet. Wordt hij beschuldigd van den diefstal mengde Beryl zich in het gesprek. Inderdaad. En wat zei hij daarop Hij weigert eenige inlichting op dat punt te geven. Maar hij erkent wel, dat hij zich door braak toegang tot het huis hier heeft verschaft, Sir Thomas. De edelman stond op en begon onrustig de kamer op en neer te loopen. Het was hem aan te zien dat hij een zwaren, innerlijken strijd uitvocht. Waarom wilde u mij spreken vroeg hij eindelijk den Inspecteur. Omdat ik u wilde vragen of u iets weet omtrent den aangehouden verdachte, Richard Frayne. Ja. De Inspecteur keek den spreker met gespannen verwach ting aan. Hij i niet in staat tot een dergelijken diefstal, ver volgde Sir Thomas. Denkt u merkte de Inspecteur ironisch op. Maar hij heeft in uw huis ingebroken. Daartoe was hij dan toch wel in staat Op dit critieke oogenblik greep Beryl weer in de dis cussie in. Maar vertelde hij niet waarom hij op zoo'n geheim zinnige manier het huis binnendrong Daarvan weigerde hij ook een verklaring te geven. Dan zal ik het voor hem doen. Hij kwam om mij te bezoeken. Hij kon dat niet openlijk doen, omdat mijn vader hem den omgang met mij verboden had. Hij zou i morgen naar het buitenland gaan en kwam voor een laatst afscheid. En forceerde daarvoor den toegang vroeg de In specteur ongeloovig. Zoo iet. Maar het paarlen-collier wordt vermist. Het is weg genomen Dat veronderstel ik ook, zei Beryl met iets onver schilligs in haar stem. Ofschoon het ook niet onmogelijk is dat we een beetje haastig met onze conclusies zijn ge weest. Lady Pressman kan wel gedroomd hebben dat ze een man in haar kamer zag. Gedroomd snauwde Lady Pressman, die bij het on derhoud tegenwoordig was. En verder haar collier verlegd.... Het is mogelijk. Neemt u mij niet kwalijk dat ik het zoo zeg, maar u bent wel eens meer een beetje ver strooid. O, viel het meisje zichzelf met een lichten kreet in de rede, ik geloof dat deze zaak me te veel aan gegrepen heeft. ik word opeens zoo duizelig. Toe, Lady Pressman, mag ik een beetje eau-de-cologne uit de flacon in uw tasch Misschien wilt u een beetje op mijn zak doek doen. Een korte, scherpe kreet deed Beryl haar woorden af breken. Aller oogen waren gevestigd op Lady Pressman, die als verwezen rondstaarde. Uit haar geopende tasch kwam te voorschijn, niet de flacon eau-de-cologne, maar j het paarlen halssnoer De verklaring van dit vreemde feit was overigens een voudig genoeg. Dick hoorde haar een paar uur later van Beryl, toen hij stralend van vreugde en opluchting op het landgoed kwam. Je was wel vroeg op Dawson's kamers, zei het meisje met haar handen in die van Dick, maar ik was er toch nog even eerder. Dawson beweerde niets van den diefstal te weten en terwijl we aan het praten waren, hoorden we dat een vreemde het huis binnendrong. Mijn broer duwde mij haastig in een aangrenzende kamer. Ik hoorde wat er gesproken werd ik zag dat hij je de parels gaf en toen. die vreeselijke vechtnartij. Het kostte me de grootste moeite om niet flauw te vallen. Jij snelde weg, triomfantelijk, maar je had er niet het flauwste idee van dat tijdens de worsteling het collier uit je zak was gevallen. Ik raapte het natuurlijk op en toen ik weer thuis was, Parker wist in deze vulpen stralende schoonheid te ver binden met wonderbaarlijke doelmatigheid. Hier heeft U al de meest geliefde kleurencombinaties Parker's Lak-rood, Lapis Lazuli-blauw, Mandarijn-geel (Nieuw), Smaragd-groen, Gitzwart met goud. Allen stralend, schitterend en keurig. Met een Parker Duofoldgekozen uit deze beroemde kleurenreeksis XI geheel up to date en beantwoordt Uw uitrusting aan de strengste eischen. Zoekt U dus de meeste elegante pen, vraagt dan een Parker Duofold. Bijna alle goede zaken in schrijfbehoeften zullen U gaarne de Parker Duofold laten probeeren. Vraagt hen U de buitengewone doelmatigheid van de Parker Duofold te verklaren en te demonstreeren. De Duofold sleeve dop die het lekken voorkomt. De penpunt, welke 25 jaar gegarandeerd is en directe en geregelde inkttoevoer heeft. De veerlichte, evenwichtige en onbreekbare houder. Probeert alle modellen. Kiest de zachtschrij vende, gepo lijste punt uit, welke juiste voor Uw schrift geschikt is. U zult ondervinden, dat een Parker Duofold de gemak kelijkste pen is die bestaat. Al zoudt U nog zooveel willen betalen, een betere pen zult U nergens kunnen koopen. Meer geld zou alleen aan de versiering besteed kunnen worden. Duofold Senior Fl. 20. Duofold Special Fl. 18.50. Duofold Junior Fl. 15. Lady Duofold Fl. 15. Parker Duofold Potloodenpassen,bij Duofold pennen: Lady Duofold Fl. io. Duofold Junior Fl. n. Big Brother Extra-Groote, Fl. 12.50. In de Parker Pen Stan daards schuilt een nieuw idee. Iedere Parker Duo fold Pen past direct in een Parker Pen Standaard. Vraagt Uw winkelier om demonstratie. \i^hniietdam r LVn Haag-T^cKiam In voorraad o.a. bij: te Axel: Fa. A. P. ESSELBRUGGE; te Breskens: Fa. J. C. LE BLEUte Goes W. VAN AKEN A.Jzn.. St. Adriaanstr.te HulstFa. A. L. PLEUNIS BUYSSE, Bontehondstr.te Ierseke: Fa. J.J.v.d.PEIJL te Middelburg: Fa. GEBR. HILDERN1SSE, Fa. R. M. SMITS; te Terneuzen Fa. P. v. d. SANDE, Noordstr. en te Zierikzee: Fa. H. G. KROM, Havenpl., P. J. OCHTMAN Rzn., Lange Nobelstr. S. OCHTMAN Zn., Appelmarkt, W. DE VRIES, Melkmarkt,

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 19