AMD VE ONS ZEELAND 19 ^oll-ia Zandijk bij Veere. JtT JJ-Jj-L_ DE GEWAANDE DIENSTMAAGD Naar het Engelsch van HARRIS DEANS. Wat zal de Hertog zeggen vroeg Tom Hotchkiss, aan Lady Cynthia, die hij voor de derde maal en met succes ten huwelijk gevraagd had. Waarschijnlijk „Goddank Weer een die bezorgd is. Had Angela ook maar vast een man te pakken." Ja, ik geloof wel dat Vader blij zal zijn. En je moeder Zij heeft het inkomen van je vader tot de laatste penny uitgerekend, dus dat is ook in orde, alleen zal ze er op staan je te zoenen. Je mag je anders voor die ge legenheid wel beter scheren, want mijn huid ben je al aardig aan het ruïneeren. Maar vertel eens, wat voor soort man is je vader Ik. ik. och, ik weet eigenlijk niet veel bijzon ders van hem. Je hebt hem toch immers al eens ontmoet Ja, een seconde ongeveer, maar jij kent hem al vier en twintig jaar, dus je moet toch wel wat van hem afweten. Thomas keek een beetje onwezenlijk om zich heen. Ik mag hem wel, weet je, mompelde hij hulpeloos. Ja, ik mag hem wel en ik heb niet over hem te klagen, maar wij converseeren niet heel druk, weet je Zoo nu en dan komt hij bij me en zegt dat ik moet opschieten. Hoe bedoel je Och, hij is geen erge vriend van luilakken en houdt er idiote ideeën op na over menschen die hard werken om geld te verdienen. Zeg, ik verdien echt vijfhonderd pond op de fabriek Hij weet toch wel dat je veel meer noodig hebt Ja, natuurlijk, en dat kan hem ook niet schelen, hij is in den grond een alleraardigste kerel, heusch. Alleen is hij er erg voor dat ik het geld niet zoo maar krijg, maar het echt verdien. Hoe zou hij mij vinden als aanstaande schoondoch ter Zou ik hem bevallen Vast en zeker, zei Thomas vol vertrouwen. Vader en ik hebben ongeveer denzelfden smaak en hij heeft me meer dan eens gezegd dat het tijd voor me werd een aardig, net en eerlijk meisje te zoeken. Nu, ik ben maar eenmaal in de gevangenis geweest,

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 19