Dameslasschen City-Magazijn in het betere genre ONS ZEALAND 17 COPYRIGHT p I 0. 00* 6- COPCPMACË.M Een zonderlinge noodrem hindert Adamson. De veel verspreide „Kampioen", orgaan van den A. N. W. B,, bevatte dezer dagen het volgende onprettige be richtje „Men schrijft ons, dat de weg van Rillland tot Vlake in een zoodanigen slechten toestand verkeert, dat automobi listen die niet persé in Zeeland moeten zijn, afgeraden moet worden hierheen te komen. Vooral RillandKrabbendijke is beneden alle kritiek". Dit nare dingske heeft ook de aandacht der Zeeuwsche bladen getrokken. Het eene blad drukte het af zonder com mentaar, een ander orgaan schreef: „Jammer!.... maar 't is zoo", een derde blad gaf er de volgende kantteekening bij „De vereenigingen voor vreemdelingenverkeer dienen met kracht tegen deze waarschuwing op te komen, omdat de toestand van bedoelde wegen niet van dien aard is, dat een bezoek aan Zeeland achterwege zou moeten blijven". Van deze laatste kantteekening staan we toch even te kijken. Een goedpratertje dat kant noch wal raakt. Een ieder die zelf een snel voertuig over den weg Rilland Krabbendijke heeft gestuurd weet hoe vreeselijk allerake ligst slecht het wegdek daar ter plaatse is. Als motorrijder beschadigt men er zijn motor en zijn nieren, als autobe stuurder alleen zijn vehikel. Alleen de bezitter van een zeer zware car kan zich de weelde veroorloven den weg te „nemen" zonder directe gevolgen te zien. Ik betreur het dat bovenstaand bericht in de veel gele zen „Kampioen" verscheen. Natuurlijk. Het zal het vreem- delingenveerkeer niet ten goede komen. Doch ik betreur tevens dat een Zeeuwsch blad den allerberoerdsten weg tracht weg te praten. Waarom niet liever de fout erkend en waarom niet hen, die voor den toestand van het wegdek al jaren verantwoor delijk zijn, aangeblaft Als men alles op eigen bodem maar mooi en goed vindt, komt die eigen bodem nooit van de kwalen af. Schitterende collectie St Adriaanstraat 5, Goes Een rein bewaarde jeugd is een bron van onvergankelijke levensvreugd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 15