ONS ZEALAND 17 COPYRIGHT PI B BOX 6 COPENHAGEN 5& Adamson stelt zich veilig. best doen. En als ze er morgen niet is, dan toch in elk geval overmorgen. Meestal moet u drie dagen rekenen voor ba gage, die in een verkeerd rijtuig is geraakt. Goede hemel riep het meisje verschrikt uit. Het was dan ook inderdaad allesbehalve aangenaam. Ze stond op den drempel van een drieweeksch vacantieverblijf in een „mondaine" badplaats en dat verblijf moest ze be ginnen met geen andere garderobe tot haar beschikking dat wat ze aan had een grijs tricot pak en een grijzen vilthoed. Ze had dit aangedaan als een geschikt reistoilet, maar had het er nu al ongemakkelijk warm in. Strandklee- ding was het allerminst en bovendien, men „kleedde" zich voor het diner in „The Towers", het selecte familie pension, waar ze haar intrek zou nemen. Mevrouw Fleet, de eigenares van „The Towers", begroette miss Minifer met een blik. waaruit beleefde verwondering sprak. Tot nu toe was miss Minifer altijd gearriveerd in een taxi, beladen met haar hebben en houden. Mevrouw Fleet had weloverwogen bezwaren tegen gasten zonder bagage, zelfs als ze ze kende. Met ingehouden verontwaardiging deed miss Minifer het verhaal van haar wedervaren. En ik heb dien ellendiger kruier nog wel sixpence gegeven, klaagde ze. Ik zou me er niet zoo over opwinden, troostte me vrouw Fleet. Die koffers zullen heusch wel weer boven water komen. Maar wat moet ik in dien tusschentijd beginnen? jam merde het diep-ongelukkige meisje. Wat moet ik van middag aan tafel aantrekken? Wat doe ik morgen aan het strand aan? Ik kan natuurlijk wel het een en ander koopen, maar dat is zoo vreeselijk zonde van het geld. Ik heb een heeleboel nieuwe kleeren in mijn koffer 1 En het zou mijn heele vacantie-budget in de war brengen. Wat moet ik in vredesnaam beginnen? Mevrouw Fleet zei dat ze het niet wist. Maar ze wist het wel Terwijl miss Minifer bezig was haar kammen en borstels op de toilettafel te arrangeeren, klopte mevrouw Fleet op haar deur en kwam binnen. Miss Minifer, begon ze, ik heb nog eens nagedacht en.Ze wachtte even. Ja? Over uw kleeren. Ik weet niet of het u wat schelen kan kleeren van een ander aan te trekken. Maar als het u niet schelen kan. dan was het misschien niet zoo ver keerd. natuurlijk moet u het zelf weten. maar als ik in uw plaats was. Ja? vroeg miss Minifer nog eens, ongeduldig nu. Ze kende mevrouw Fleet. Ziet u ze heeft haar rekening niet betaald en daarom zijn haar koffers hier achtergebleven. Ik zou niet durven zeggen dat haar kleeren nu juist uw stijl zijn, maar ze was ongeveer van uw lengte. Maar als u er werkelijk geen be zwaar tegen hebt, kunt u ze met plezier krijgen. Ik denk niet dat ze er iets tegen zal hebben. Ik geloof dat de politie haar op het oogenblik zoekt wegens oplichting.... Miss Minifer vond het oogenblik gekomen om den woor denstroom van de pensionhoudster te stuiten, Dus u bedoelt dat u me de kleeren van iemand anders wilt leenen? vroeg ze een klein, beetje geschrokken. Ja, omdat u niets hebt om aan te trekken. Maar de kleeren zijn heel goed. We hebben de koffers nagezocht, ziet

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 15