de:oz:pbu5vjmg REFFER5 EN PCEDE15 PUROL lo ONS ZEELAND Ruwe Huid Ruwe Handen Ruwe Lippen Adverteeren doet verkoopen In ieder nummer van ons blad verschijnt een O.Z.-prijs vraag, voor de goede oplossing waarvan wij tien gulden beschikbaar stellen. Dit bedrag wordt niet verdeeld, dus iedere prijsvraag kan slechts één winnaar opleveren. In zendingen moeten geadresseerd worden aan de Administra tie te Middelburg. De redactie beslist daarop aan wie de prijs wordt toegekend. Tegen hare beslissingen kan geen hooger beroep worden aangeteekend. Ook zullen we over O.Z.-prijsvragen niet in briefwisseling treden. Oplossing van O. Z.-Prijsvraag no. 44 De reis was, Lunteren, Barneveld, BarneveldVoorthuizen, Baarn, Utrecht, Hattemerbroek, Apeldoorn, Zutphen, Arnhem, Lunteren. De prijs viel ten deel aan C. SINKE, Wachtrn. Kon. Mar., Rijschool, Amersfoort. O. Z.-Prijsvraag no. 46 C E S H O S I 1 H E F C E S H O R T OSCCHF O C I X /O R T I OSCCHF \H O C I C E I R O C R S O C C H F H F Hoe luidt bovenstaande vermenigvuldiging en deeling, wanneer gegeven is dat elke letter een cijfer voorstelt? Oplossingen moeten uiterlijk Maandag 9 December in ons bezit zijn- Op de adreszijde duidelijk vermelden O. Z.-Prijsvraag No. 46. bezit van eenige tonnen gelds. Dan mogen wij toch aan de lei ders van voorheen en thans een warm woord van hulde niet onthouden voor hun kranig werk, dat aan voetbal een weerga- looze populariteit heeft bezorgd. Geen dorp, geen vlek, geen gehucht, of men treft er een voetbalclub aan; geen dagblad of ander periodiek, of het heeft enkele kolommen beschikbaar voor beschouwingen, verslagen en artikelen, de voetbalcompe titie betreffende. Dit alles danken we aan de bemoeienissen van den jubilee renden Bond, die zich de organisatie van het geheele Neder- landsche voetbalwezen tot taak heeft gesteld en die tot op heden zich op lofwaardige wijze van die taak heeft gekweten. Straks gaat de N.V.B. feesten. Op 7 December vindt een feestelijke Bondsvergadering plaats, gevolgd door eene recepFe en vervolgens vereenigen 500 a 600 genoodigden zich aan een feestmaaltijd, waaraan zeer waarschijnlijk Z.K.H. Prins Hendrik als voorzitter van het Eerecomité, zal aanzitten. Den volgenden dag volgt de groote wedstrijd NederlandBelgië in het Olym pisch Stadion, dat naar het zich laat aanzien tot den nok toe zal zijn gevuld. Een schitterend gedenkboek zag dezer dagen het licht en de geheele Nederlandsche voetbalwereld maakt zich op, om den veertigjarigen Bond te huldigen. Op be scheiden wijze willen wij ons in die huldiging mengen door onze penproducten, die in vier vervolg-gedeelten aan dit papier werden toevertrouwd en thans ten einde zijn, op te dragen aan den Nederlandschen Voetbalbond en dezen te complimenteeren met zijn verleden en heden, waaruit een even bloeiende toe komst moge groeien! Voetbal op Zondag a.s. Op Zondag a s., 1 December, zetten de Zeeuwsche N.V.B.- Elftallen hun competitie voort met het volgende programma: 2e Klasse: Te Vlissingen: VlissingenDongen. Te Middelburg: MiddelburgR. B. C. Te Breda: De BaronieZeelandia. 3e Klasse, Te Middelburg: Zeelandia IIMiddelburg II. Te Neuzen: TerneuzenS. I. N. O. T. O. Te Zierikzee: Zierikzee'Hulst. Te Goes: GoesNieuw Borgvliet. LUCTOR ET EMERGO. VOORUITGANG. De strafgevangenis te Goes staat te huur. (Uit een advertentie). De Goesche G. van Genis staat openbaar te huur, een net-bewoonde villa, mooi uitzicht en niet duur. Voorzien van vele kamers, geknipt voor een hotel. Een beetje kil van binnen, maar daaraan went men wel. Ook voor gemeente-badhuis is het perceel geschikt, dat kan met weinig kosten, verstandig ingepikt. In elke cel een badkuip, inplaats van een schavuit, en als de badbaas kwaad wil, dan kom j'er nooit weer uit. De Goesche G. van Genis staat zielig in de krant, dat is een gunstig teeken voor 't heil van Nederland. Er wordt niet meer gestolen en niet genoeg vermoord, elk mede-Nederlander is eerlijk op zijn woord. En als er zitten brommen, dan is nog het besluit, dat zij onschuldig blijken, dus mogen ze er uit. Geen moord en geen corruptie, geen diefstal, groot of klein. In Holland zal het spoedig een nette bende zijn. WILLEM TELL II

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1929 | | pagina 8