SPORT m VAN ZONDAG No. 43 VRIJDAG 10 JANUARI 1930 859 Kiekje uit den plaatselijken voetbalwedstrijd te Middelburg. Aanval op het doel van Zeelandia, welke op niets uitliep. J V voetballers hebben het Zondag over 't algemeen met het meer getroffen. Minder maren de fotografen te spreken, die te kamjien hadden met een beduidend te kort aan licht en derhalve niet veel behoorlijks vermochten te fabriceeren. Onze lezers zien dit trowoens mei. De plaatselijke voetbalwedstrijd tussclien Zeelandia en Middelburg is geëindigd in een kleine overwinning voor de oudste Middelburgsche club, welke thans niet een zelfde aantal punten als Dongen op de 1de plaats staat. H are het niet dat T. A. C. den buit reeds voor 9't poor zich had opgeëischt. dan zou men waarachtig Zeelandia De voetbalwedstrijd Zeelandia Middelburg. Een gevaarlijk moment voot' het doel der bezoekers. Nog een niet al te best ge slaagd kiekje uitden wedstrijd te Middelburg. Een vergeefsche aanval van de Middelburgsche voorhoede. nog een kampioenspretendent gaan noemen. Zoover kan het echter niet meer komen. Bij de bezetting der fatale plaats zijn we meer geïnteresseerd. Vlis- singen staat er beroerd voor, hoewel het er bij ons toch nog niet in wil, dat de Vlis- singers als No laatst zullen eindigen, laat staan naar de 1de klasse zouden afdalen. Dat de VUssingers in Tilburg tegen de as. kampioenen niet aan het langste eind zouden trekken kon vooraf worden nagegaan. De nederlaag is zelfs bijzonder eervol, doch hiermede wordt bij de bereke ning voor den competitiestand nu eenmaal weinig rekeniug gehouden. Aanpakken is het parool voor Vlissingen. De kans is er nog en deze dient te worden benut. Want, al zouden my in degradatie wedstrijden nog niet direct het ergste voor de Vlissingsche club vreezen, beter kail men van de risico verschoond blijven. Voetbal uit andere gewesten. Moment tijdens den te Eind hoven gespeelden wedstrijd Eindhoven—Willem II, welke door de Tilburgsche club met 31 werd gewonnen. De landskampioenen op dreel. P.S.V. heelt zich na een slech, Oen Bosch me, 3-, van Wilhelmina gewonnen-

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 23