Sport van Zondag 918 VRIJDAG 31 JANUARI 1930 No. 46 Zierik.ee, de derde klasser, klopte Zondag Walcheren op eigen terrein met 4-2. Terneuzen, de derde klasser, welke Zondag de reserves van Zeelandia met 6-2 versloeg. M I N E RVA Zoo speelde Vlissingen reeds 16 wedstrijden en Breda en Velocitas resp. 12 en Juist wanneer er promotie- of degradatie op het spel staat is het /.aak. dat zoon verschil ver dwijnt.. In België is men ons wat dit betreft een heet eind voor. 7 V Middelburgse/ie „derby is in een gelijk spel geëindigd, een resultaat dat geheet in overeenstemming kan morden geacht met de plaats, welke de beide clubs op de rang lijst innemen. Een resultaat bovendien, dat beide partijen wel bevrediging zal hebben geschonken, gezien promotie of degradatie iets is, waarover onze Middelburgse/ie tweede klassers het hoofd niet behoeven te breken. Vlissingen. speelde niet, doch de positie der Vlissingers is er door de nederlaag van Overzicht van de groote auto-show in het RAl-gebouw te Amster dam. Een geweldige collectie wagens vult het ruime gebouw. Velocitas toch .niet slechter op geworden. Dat kan ook haast niet, zal men hierop antivoorden, doch ei- dient rekening mee te worden gehouden, dat de situatie voor de hekkensluiters lang niet hopeloos meer is. Eigenlijk wordt de laatste plaats nu reeds ingenomen door de Bredanaars, die twee punten op I lissingen achter zijn. maar ook drie wedstrijden. Verder komt Breda nog in aanmerking, zoodat wij maar willen zeggen, dat I lissingen nog wel te redden is. Wij vernamen dezer dagen dat de K. N. V. B. de clubs zooveel mogelijk gelijk wil brengen met het aantal gespeelde wedstrijden. Dit is een maatregel, welke wij van [harits toejuichen. Juist in 2 A is er wat dit betreft een groot verschil waar ie nemen. Go Ahead de eerste candidaat voor het Nederlandsche kampioenschap. Deze kranige Deventer ploeg behaalde Zondag den titel in aid. lil. ïENaKOKE De voetbalwedstrijd tusschen Middelburg en Zeelandia eindigt in een gelijk spel (3—3). Moment voor het doel van Zeelandia, waar de doelverdediger door uitloopen weet te redden. Middelburg en Zeelandia deelen de puntjes. De doelverdediger van Zeelandia onderschept een aanval.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 18