SPORT -tl VAN DE WEEK P H mK 938 VRIJDAG 7 FEBRUARI 1930 No. 47 Zeelandia hielp de Vlissingeis door Velocitas te kloppen, terwijl Middelburg uit Roosendaal met een enkel winstpuntje terugkeerde, behaald op R.B.C. De Middelburgsche clubs hebben weinig meer te wachten. Kans op den eeretitel is er absoluut niet, evenmin als degra datiegevaar. De algemeene belangstelling richt zich dan ook allereerst naar Vlissingen, waar de club van dien naam van plan schijnt met een prachtige eindspurt de gevaarlijke plaats verre van zich te houden. Een fraaie prestatie van Vlissingen. T.A.C. verspeelt een punt. Kiekje tijdens dezen wedstrijd voor liet Vlissingsche doel. De doelverdediger stopt vallend een schot van een der Tilburgenaren. Het sterke T.A.C. heeft niet veel plezier van zijn Zeeuwsche reisjes. Nu weer moesten de Tilburgenaren bij Vlissingen een puntje laten en hoewel dit verlies de leidende positie van de T AC.ers niet het minst in gevaar brengt moet het toch voor de a.s. kampioenen een minder prettig idee zijn, dat juist zoo tegen de promotiewedstrijden de zaken minder gesmeerd gaan. Dat is een slecht teeken. Over de fraaie prestatie van Vlissingen intus- schen niets dan lof. De roodwitten hebben overi gens loon naar werken gekregen, gezien de laatste plaats thans wordt bezet door de Bredasche cadetten. Daar deze met drie punten achter stand ook drie wedstrijden achter zijn is het nu maar de vraag hoe de Bredanaars zich verder zullen weren. Wij zijn er van overtuigd, dat Vlis singen den dans ontspringen kan, temeer daar de resultaten der laatste wedstrijden wijzen op een terugkeer van het zoo hoog noodige zelfver trouwen. Bij den wedstrijd VlissingenT. A. C. Een van de vele onderbroken aanvallen^* der Tilburgsche voorspelers. De doelverdediger van Vlissingen in actie tijdens den wedstrijd van Zondag j.l. tegen T.A.C.Hij gooit den bal weg voor de aanstormende Tilburgsche voorwaartsen. Goed werk van Zeelandia. Velocitas met 5 -2 geklopt. Overzicht tijdens den strijd voor het doel van Zeelandia.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 22