Spelmoment uit den wedstrijd Middelburg-Breda. Een derMid- delburgsche verdedigers in actie. VRIJDAG 14 FEBRUARI 1930 957 Hulot, de kranige ploeg uit Zeeuwsch-Vlaanderen, behaalde Zondag een stevige overwinning op de Zeelandia-reserves en hierdoor het kampioenschap der 3e klasse A. Nu nog succes in de a.s. promotiewedstrijden en ook Zeeuwsch-Vlaanderen heeft zijn 2e klasser. Een kostbaar puntje voor Vlissingen. De voorhoede der Vlissingers in actie bij een hoekschop op het R.B.C.-doel. De bal wordt juist over gekopt Een tweede moment uit den wedstrijd Vlissingen—R.B.C. Ook op deze foto is het R.B.C.-doel in gevaar. Middelburg wint met groote cijfers van Breda. Kiekje uit zen doelpunteurijken wedstrijd voor de Middeburg-veste. JJet 's Zondag wel een bijzonder goede dag geweest voor de Zeeuwsche 2de klassers. Vijf van de 6 te behalen punten kwamen binnen en het is eigenlijk alleen maar jammer, dat het juist Vlissingen is dat het ééne veertje heeft gelaten, omdat de Vlissingers toch maar het meest om de punten verlegen zitten. Zoo ziet men dat er altijd nog wel iets te wénschen blijft. De overwinning van Middelburg op Breda lag voor de hand en ze verbaast ons eigenlijk alleen maar door haar cijfers. Zoo'n productieve bui zijn wij van den Mid- dclburgschen aanval, welke gemiddeld toch geen drie goals per wedstrijd scoort, niet gewoon. Zeelandia, bij M. E. V. O. op bezoek, klopte de Brabanters met 21. Onze beide Middelburgsche clubs zullen nu in elk geval in den eindstand der competitie een hoogst eervolle plaats innemen. Vlissingen heeft tegenwoordig 'n zwak voor gelijke spelen. Wel komen deze 'n beetje laat, doch te laat is het zeker nog niet. De voorsprong op Velocitas bedraagt nu reeds *1 punten, doch de Bredasche cadetten zijn ook evenveel wedstrijden achter. Dit is een zeer onprettige toestand, gezien het voor een zuiver verloop der compe titie gewenscht is dat er zoo min mogelijk verschil is in het aantal gespeelde wedstrijden. Wat er nu gebeuren moet? Wil de competitieleider Velocitas bij brengen, dan zal Vlissingen eenige weken achtereen niet kunnen spelen, hetgeen den vorm der ploeg ook al weer niet ten goede komt. Volhouden blijft het parool voor de rood-witten.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 17