Te Vlissingen voer Zaterdagnamiddag het stoomschip „Benwijvis" omhoog en strandde nabij De sleepbooten houden het gestrande schip tegen, opdat het door den stroom niet verder op de oude strafgevangenis aan Boulevard de Ruyter. Het schip in z'n benarde postie. Kortelings het strand wordt geworpen, strandde het ook op Terschelling en is toen na maanden langen arbeid vlot gekomen. Dezen keer gelukte het evenwel wat vlugger. VRIJDAG 9 MEI 1930 No. 8 m Te Kapelle is op 1, 2 en 3 Mei een uitgebreide bazar gehouden ten bate der T. b. c.-bestrijding, die uitmuntend geslaagd mag heeten. Het ijverige Comité, dat een en ander organiseerde, ziet u hier, met *^_in 't midden de presidente, mevr. van der Have. Een der stands op den Kapelschenv bazar, waar de liefhebbers van pakjesknippen hun geluk konden beproeven. En de vele aardige standhoudsters wisten natuurlijk wel te zorgen, dat er 'geen bezoe ker haar ontglipte Op twee avonden tijdens den Kapelschen bazar werd door De Kleine Kapellenaars het zangspel Doornroosje onder grooten bijval opgevoerd. Te Yerseke mocht dezer dagen het echtpaar Corn Hoebeke—Jacht zijn gouden huwelijksfeest vieren. De Qroote Markt te Middelburg krijgt een nieuwe bestrating. In de Koudekerksche duinen zijn de vorige week de vacantie- huizen der Middelburgsche Vereeniging van P.T.T.-personeel officieel geopend in tegenwoordigheid van het hoofdbestuur van den Centralen Bond. Aan deze sympathieke instel ling hebben wij reeds eerder eenige aandacht gewijd, zoodat wij thans met de officieele groep volstaan kunnen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 18