Zeeuwsch Nieuws No. 15 VRIJDAG 27 JUNI 1930 299 Een veertigtal cursisten van de afd. Waterbouwkunde der Vereeniging voor voortgezet Nijverheids onderwijs uit Middelburg en Vlissingen maakten Zaterdag een excursie naar de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in de nieuwe 60-persoons luxe Touring-car der Albion-garage te Vlissingen. Deze foto werd genomen even voor den afrit te Middelburg. De Oer. Kerk te (ioes, zooals ze er thans uitziet zonder steiger en wcrkgchouwen, die het gezicht tot heden belemmerden. Een foto van het fraaie nieuwe Gemeentehuis, dat dezer dagen te Nieuwkerk werd geopend. Bij de officieele opening van het nieuwe Raadhuis te Nieuwerkerk poseerde de Gemeenteraad met den Commissaris der Koningin op de stoep voor het nieuwe gebouw. Op den voorgrond burgemeester Bouwman naast den Commissaris der Koningin in Zeeland. De fraaie hal van het gemeentehuis. In het midden naast de trap de toe gang der burgemeesterskamer. Het mooie middeleeuwsche kerkje van Zoutelaude ondergaat een zeer prijzenswaardige restauratie. Tot lieden was het kerkje bedekt met een dikke laag kalk, wat aan de schoonheid van dit kerkje veel afbreuk deed. Thans is men bezig deze ontsierende pleisterlaag af te hikken, zoodat de muren bloot komen, waardoor het geheel een veel fraaier aanzien krijgt. Foto van kerk en omgeving. Nog een foto van de veulenkeuring, te Zierikzee gehouden door den Bond van Paardenfokkers op Schouwen en Duiveland. De Jury doet haar werk.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 19