.uL Zij, die de voorkeur genen aan de drinkmaterkraan in de duinen tm Het is te begrijpen, dat de jongens en meisjes zich uitstekend amuseeren en men moet hen maar eens zien terugkeeren met de extra-tram. Roode wangen en neus getuigen van uren lang verblijf in de buitenlucht, in zon en wind, en verzekeren een diepen slaap, om uit te rusten van de gezonde ver moeienis. Het comité kan er op rekenen, dat zijn werk door tallooze stadgenooten wordt gewaardeerd, en mocht de kas niet kloppen, waarvoor wel eenige vrees bestaat, dan zal het zeker nog wel kindervrienden vinden, bereid het gat te stoppen. Er valt niet te twijfelen of dit eerste jaar der M. V. S. (zooals de initialen op het vaandel luiden) zal door vele andere worden gevolgd. LUCTOR. Groep De braafste groep moet nog enen apart op de kiek. EeDen poseeren Komen me er allemaal op Toch kwam er nog een behoorlijk bedrag bijeen en kon worden besloten met de ruim vier honderd kinde ren, die werden opgegeven en aangenomen (de liefheb berij was veel grooter) in de vacantie twee maal per week, zoo mogelijk Dinsdag en Vrijdag, er op uit te trekken naar duin en strand bij Koudekerke. Als de natuur blijft medewerken de eerste drie maal was uit stel niet noodig zullen acht van deze excursies worden ondernomen. Dit is mede mogelijk, omdat het comité zich de medewerking heeft kunnen verzekeren van ruim 30 leidsters en leiders, waarvan er steed ruim 20 medegaan om op de kinderen toezicht te houden. No. 22 VRIJDAG 15 AUGUSTUS 1930 Aan den middagdiseh.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 19