ZEEUWSCHE OMROEP 538 VRIJDAG 19 SEPTEMBER 1930 No. 27 organiseerde 'n kinder-optocht. Het bruidspaar. 'n .Allegaartje" 7 in den optocht.' In den reclame optocht reed de Ariïl-motor mee. JlTiillohallohier is de persdienst van den offideelen Zeeumschen Omroep. Het oerder vertellen oan deze berichten is weder om geoorloofd. Uit Vlissingen meldt men ons, dat een postbode, die rook zag opstijgen uit de brievenbus aan de Ronedykstraat, tol bevin ding kwam, dat de inhoud aan het smeulen was. Vermoedelijke oorzaak het posten van een „brandbrief". Reeds enkele dagen, zoo bericht men ons uit Sas van Gent, hangen hier aanplakbiljet ten, waarop bekend gemaakt wordt, dat er een muziekfeest gehouden zal morden. Deel nemende gezelschappen komen er echter niet op voor. Blijkbaar heeft men wanklanken willen voorkomen. Toen te Vrouwepolder dezer dagen een rijwiel gestolen was, vervoegde zich by den gedupeerden eigenaar een ingezetene, die vroeg, of er op de fiets soms een electrische rijwiellantaarn stond. Belangrijke aanwijzingen verwachtend jubelde de bestolene: ,Ja". „Dan ben je die ook kwijt", zei de grappen maker. V Drie dagen heeft Goes feest gevierd ter eere van den verjaardag van H.M. de Koningin en al werkte het weer niet mee, de stem ming was er niet door ver minderd. De allegorische optocht trok veel belang stelling, al viel er een on gezellige motregen tijdens het uittrekkenvandenstoet. De kop van den stoet met het nieuwe oranje-vaandel. De nieuwe wijk .Den soeten inval" ver-^ wierf een eersten prijs. Onze correspondent te Goes seint ons, dat een tandarts, die een lichtstoet gearran geerd had, duizenden menschen wist te trekken. Dal is onzes inziens nogal begry/ielyk. hen tandarts „trekt" altijd. Hoogstens is 't op merkenswaardig, dat 't thans zonder pjjn geschiedde. muziek houdt er den moed in ondanks den regen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 18