EEN KOOPJE 638 VRIJDAG 24 OCTOBER 1930 No. 32 en voorzichtig ingepakt, om later bij den bouw van een nieuw gebouw opnieuw den voorgevel te sieren. De afbraak van het Beeldenhuis te Vlissingen is thans een feit geworden. Voorzichtig worden de stukken van den voorgevel uitgehouwen. De vrijgekomen beelden en sierstukken van den ouden gevel worden schoongemaakt Teun liep door de straten Van een mooie stad, met zijn vrouw te praten die zoo'n honger had. Van het lange loopen kreeg ook Teunis trek. Ze zouden broodjes koopen Als 't kon met ham oj spek. Daar opeens las Teunis Op een stuk papier „Zestig cent dineeren in 't hotel „de Flier"." En van vier tot zeven Stond er duidelijk bij. Nimmer in zijn leven Was de man zoo blij. Toen zei vrouw-lief Teunis dat is een koopje, man. Grijpen wij het aanbod dadelijk rnaar an." ..Drie uur lekker eten," zei vriend Teunis toen, „ik zou wel willen weten hoe ze 't kunnen doen." M'burg. c. J. V. V. Te Terneuzen werd de vorige week de sluisdeur van de Westsluis aange varen door het Engelsche stoomschip Helmwood, waardoor niet verder kon worden geschut, en een hinderlijke stagnatie ontstond voor de doorvaart naar Gent. Dinsdag waren bij de werk zaamheden ook aanwezig de directeur- generaal van den Waterstaat, dr. ir. Ringers,en eenige Belgische ingenieurs. Dr. ingenieur Ringers in gesprek met hoofdingenieur Witteveen en den heer Benard (tech. ambt.) links op de foto. Ongewone drukte voor de Mid- densluis, waarlangs de kleine re schepen nog konden schutten. De schepen, die op het Kanaal lagen te wachten en inmiddels konden vertrekken bij gelijken wa terstand in de sluis en opdeSchelde. Rechts achter het stoomschip Helmwood, dat de deur beschadigde. De boerde, -j van den heer Hoppe te St. Laurens werd deze week een prooi der vlammen. Foto van de plaats des onheils, waar alleen het woonhuis werd gespaard. Het onderzoek naar de oorzaak van de brand was juist in gang, toen wij ter plaatse 'n foto kwamen maken. De burgemeester van St.Laurens was hierbij tegenwoordig.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 18