van Lady Demer's Geheime Huwelijk MEDEDEELING No. 35 VRIJDAG 14 NOVEMBER 1930 697 De Zeeuwen, de nieuwe 3e-klasser K.N.V.B., speelde Zondag te Middelburg tegen Walcheren. De strijd eindigde onbeslist (2—2). Ylissingen, dit jaar in wat we hier noemen de Brabantsche 3e klasse, slaat lang geen kwaad figuur. Alle wedstrijden werden met klinkende cijfers gewonnen. Zondag waren de cijfers, die op het scorebord prijkten, wel heel ver van elkaar gelegen. Vlissingen wist n.l. het H.K.I. (Breda)-doel negenmaal te doorboren, terwijl H.K. 1. de hulp van een straf schop noodig had om dén VI. keeper éénmaal te verschalken. En toch gelooven we, dat de rood-witten wat boven hun stand leven. Het is een ploeg met ver schillende goede spelers en toch zoeken we menig maal vergeefs naar verband in het opzetten der aanvallen. Het zou voor ons absoluut geen verras sing zijn, wanneer we nog eens moeten consta- teeren, dat Vlissingen een inzinking krijgt. Rood- Witten let op 1 Weest voorzichtig en spant vooral alle krachten in. O.i. zal het hard noodig zijn om de mooie plaats op de ranglijst te behouden. H.K.l. een elftal, dat het er naar onze meening nog behoorlijk afbracht. Een reusachtig nadeel was natuurlijk het uitvallen van den keeper, waar door één van de spelers, die geen keeperscapaci teiten bleek te bezitten, zijn plaats moest innemen. Een gelijke stand met de rust 11, werd, zooals gezegd, omgezet in een 9—1 VI. overwinning. Het eerste doelpunt was voor H.K-I. uit een straf schop toegekend voor een onwillekeurigen duw in den rug. O.i. een veel te zware straf voor zoo'n lichte overtreding. In het Vlissingen-aanvalsquintet spelen Koke laar en Maccaree een groote rol. Vooral laatst genoemde was er goed in en heeft op zijn eentje vedstrijd Zeelandia—T.S.C. (4-3). Aanval der Middel burgers op het doel van T.S.C. nogal eens een gevaarlijk moment veroorzaakt voor de H.K-I- mannen. Een eigenaardig verschijnsel, dat men in ver schillende wedstrijden ziet, was het steeds op één en denzelfden vleugel spelen. Zoo zocht Vlissingen het steeds aan den rechterkant, terwijl Sinke aan de linkerzijde tot betere dingen in staat is dan de rechtervleugel-buitenman. Naast Kokelaar was v. Peenen ook niet zoo erg op schot. De kantzijdemannen verwachtten blijkbaar al 't goede van den linksbuiten. „Keeske" was in derdaad ook een vlug manneke, die zijn ballen goed voor den doelmond plaatste, waar zijn makkers er echter niet van wisten te profitee red Toch beviel ons de wijze van aanvallen der H.K-1.-mannen beter dan die van Vlis singen. Een beter openen van het spel schiep ongetwijfeld mooie kansen, waarvan het binnentrio echter niet voldoende wist te profiteeren. Ook in het spel van de beide rniddenlinies was 'n groot verschil te bemerken. Vóór de rust toen H.K. I. een vrij straffen wind in zijn voor- Vlissingen wint met 9- I van H.K.l. Aanval der thuisclub op het slecht verdedigde doel van H.K.l. Het le elftal van Zeelandia speelde Zondag j.l. tegen den nieuwen 2e-klasser T.S.C. en won dien wedstrijd met 4—3. deel had, verdedigde Vlissingen met achterhoede en middenlinie. Dit was niet goed, Vlissingers. Be denk, dat aanvallen nog steeds de beste verde diging is. Een man in de achterhoede terugtrekken was goed geweest, doch de geheele middenlinie achterhouden was niet doelmatig. Trouwens ook na de rust was de middenlinie niet de schakel tusschen voor- en achterhoede, dien we hebben moeten. De achterhoede maakte eveneens een twij- felachtigen indruk. Er werd slordig gewerkt. Het plaatsen van den bal is een deel van 'tspei, waaraan diverse spelers nog wel eens eenige aandacht mogen schenken. De VI.-keeper werkte tot aller tevredenheid. De H.K.I.-middenfinie was wel de schakel tusschen voor- en backlinie, die noodig was. Toen de Bredanaars den wind in hun nadeel hadden, trokken zij ook nog slechts één man uit het middentrio terug. Het slot van den strijd was niet erg interessant. Vlissingen begon in de laatste helft een offensief, gesteund door wind en ontmoediging der H.K. 1.- inannen, dat dank zij de onmacht van den H.K.l.- keeper (invaller) een stroom van doelpunten ten gevolge had. Zijn bewegingen en handelingen konden niet de bewondering van het publiek verwerven, doch wel slaagde hij er in, de lachspieren in beweging te brengen, en ontlokte menigmaal een applausje voor zijn humoristisch keepwerk. Deze week is verschenen en bij onze bezorgers, agenten of hoofd kantoor tegen den luttelen prijs 15 cents verkrijgbaar het pracht werk van de vermaarde Engelsche schrijfster Charlotte M. Brame Wij bevelen dit bijzonder mooie verhaal van harte aan in de be langstelling onzer lezers en leze ressen. Ook bij onze administratie kan men zich tegen inzending van 20 cents aan postzegels van een exemplaar verzekeren. Het wordt u dan franco overgemaakt. In prachtband zijn de prijzen respectievelijk 70 ets. en 80 ets.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1930 | | pagina 17