1*1 ,/T«4 I»1 %cn 5touwjia vUt' No. 43 VRIJDAG 9 JANUARI 1931 859 Een trouwpartij schijnt poor veel vrouwen altijd een feest om te aanschouwen. Ze staan geduldig en getrouw te machten voor 't stadhuisgeboum. Daar komt de stoet men rekt zich uit om iets te zien Vooral de bruid. hoe of ze uit het rijtuig gaat en of het bruiloftskleed haar slaat. Is 't al te mooi, dan zegt men zacht: „Ik had 't eenvoudiger Dermacht." Heeft 't bruidje 't kleed der eenvoud aan. Dan is het ook al niets gedaan. Ook wordt er streng en nauwgezet op haar aanstaanden man gelet. Van de familie van het paar roept men de namen tot elkaar Ja zelfs ziet men de oogen gaan op de paarden die voor t rijtuig staan Zoo ziet men hier nieuwsgierigheid. Maar óók der menschen ijdelheid, die zich vergaapt aan praal en pracht. daarvan het hoogst geluk verwacht. Middelburg J- v. V. Tot de vele Zeeuwsche oude gebouwen, die voot restauratie in aanmerking komen, behoor! ook de bekende Caniperveer- sche toren te Veere. Gezicht op den toren (links) met de haven van Veere vanaf het Veeregat. Uientransport te Terneuzen. Ofschoon de uien niet heel veel waard zijn, wordt hier toch nog voor de verzending gesorteerd en geladen. "V 0 Avondkijkje tijdens de donkere zes weken te Goes. Bij de in aanbouw zijnde brug over de Singels te Middelburg heeft men nog steeds met het overtollige water te kampen, zoodat de tijd voor afbouw met 3 maanden is verlengd. Hen kijkje op het moeilijke werk in het water. De Vlissingsche jeugd, die van schaatsenrijden schijnt te houden, kan niet meer wachten tot hei eens gaat vriezen, en bindt de rol schaatsen onder. Een zwaar vrachtje: het vervoer van de heimachine, die dienst heeft gedaan hij de Vlissingsche havenwerken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 19