A 'AKsTfc* REISVEREENIGING GROOT ROTT E R D A M Ons blad zal U helpen, Woensdag a.s. wordt de inschrijving gesloten Wij helpen Us Wij helpen U, Eigen Reisvereeniging Hun ervaring Hun zorg België Luxemburg Duitschland Onze Reisvereeniging Zwitserland Italië Nederland De Mei is in 't land en Pinksteren in zicht. Nu reeds wordt er beraadslaagd en beslist over onze vacantieweken wie eenigszins kan, reist in 't voorjaar, omdat dan nog geen al te groote hitte een deel van het genoegen rooft. En omdat alom de natuur nu op haar mooist is. We schudden onze beurzen om en pluizen onze portefeuilles na en we berekenen, wat deze slechte tijd ons eyerlaat om aan uitstapje of vacantiereisje tc besteden. om trots alle malaise uw vacantie van dit jaar onvergetelijk te maken, zoodat u met den besten moed en frisschen geest den dage lij kschen strijd weer opnemen kunt. Op twee manieren. uw tijd zoo goed mogelijk te besteden en zoo te verdeelen, dat u er de tneeste voldoening van hebben zult. uw geld zoo goed mogelijk te besteden, wij helpen u bezuinigen en sparen, wij kunnen u het meeste genot verschaffen tegen een prijs, die eenvoudig in geene verhouding staat tot de som, die u zonder ons voor zulk een reisje zoudt moeten uitgeven. Wij hebben daartoe een in Let leven geroepen, waarvan automatisch al onze abonné's (maar ook alléén onze abonné's) lid geworden zijn, zonder dat zulks hun eenige contributie kost. Deze reisvereeniging, naar dit blad, „ONS LAND" genaamd, beschikt over de kundigste en meest er varen leiders. Zij hebben met veeljarige ervaring en met meest toegewijde zorg reis- programs voor u ontworpen welke u waarbor gen, dat u op elk uur van zulk een vacantiereisje met volledige, enthousiaste voldoening zult kunnen terugzien. waarborgt u, dat al die kleine tegenvallers of teleurstellingen, die u zelf ontmoeten zoudt, vermeden worden. Zij weten immers veel beter dan u, wat er mooi en merkwaardig, sensationeel of idyllisch is in de oorden of steden, die u met hen bezoeken zult. Zij weten, welke uit stapjes meer de moeite loonen, en welke minder bevrediging schenken of te groote vermoeienis opleveren. waarborgt u van uur tot uur honderd procent genot van al het schoons of merkwaardigs, dat het te bezoeken land kan bieden, volledig com fort bij de huisvesting in prima hotels, en vooral ook maaltijden, die zich, door samenstelling p'l'a.nkrifk en hoeveelheid, voegen naar Hollandschen smaak. Reis No. 7. 6 dagen per autocar door de Ardennen. Aanvangs- en eindpunt Rot terdam. Vertrek Donderdag 21 Mei, terug Dinsdag 26 Mei. Minimum aantal deeln. 22 pers. Reisspm f 56. Reis No. 18. 4 dagen naar Brussel. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Rotterdam, eind punt Roosendaal. Vertr. Zaterdag 23 Mei, terug Dinsdag 26 Mei. Minimum aantal deeln. 20 pers. Reissom f 31. Reis No. 156. 7 dagen per autocar door Luxemburg en den Eifel. Aanvangs- en eindpunt Rotterdam. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Donderdag 28 Mei. Min. aantal deeln. 22 pers. Reissom f 80. Reis No. 49. 6 dagen per autocar naar den Rijn. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Rotterdam. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Woensdag 27 Mei. Min. aantal deeln. 25 personen. Reissom f 71. Reis No. 63. 7 dagen naar den Rijn, met standplaats Bad Neuenahr. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Zevenaar. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Donderdag 28 Mei. Minimum aantal deelnemers 22 pers. Reissom f 90. Reis No. 43. 7 dagen naar Heidelberg en het Schwarzwald. 3e klasse spoor. Aan vangspunt Utrecht, eindpunt Nijmegen. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Donder dag 28 Mei. Minimum aantal deeln. 22 personen. Reissom f 86. Reis No. 225. 6 dagen naar het Weserberg- land met standplaats Vlotho. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Zevenaar. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Woensdag 27 Mei. Min. aantal deel nemers 22 pers. Reissom f 55. Reis No. 38. 8 dagen naar den Harz met standplaats Wernigerode. 3e klasse spoor Aanvangspunt Amersfoort, eindpunt Oldenzaal. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Vrijdag 29 Mei. Minimum aantal deeln. 20 personen. Reissom f 76. Reis No. 233. 6 dagen naar den Eifel. 3e klasse spoor. Aanvangs- en eindpunt Maastricht. Vertrek Zaterdag 23 Mei, terug Woensdag 27 Mei. Minimum aantal deelnemers 20 pers. Reissom f 31. Reis No. 34. 7 dagen naar Freiburg in Breisgau, met het Badische Schwarz wald. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Nijmegen. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Donderdag 28 Mei. Reissom f 73.50 is er alleen voor onze abonné's. Zij is geene onderneming, die ook voor anderen reizen organiseert. Zij is geen handelszaak, die winsten moet afwerpen. Onze tarieven kunnen daarom zoo laag wor den berekend, dat u nooit voor zulk een gering bedrag aan reisgeld zulk een maximum aan genot, comfort en verzorging genieten kunt. Wij hebben in ons PINKSTER-PROGRAM de allergrootste verscheidenheid betracht, om aan ieder's smaak en aan ieder's beurs te kunnen voldoen. Oordeelt u 'slechts Reis No. 92/94. 5 dagen naar Parijs, met bezoek aan de Kol. Tentoonstelling. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Rotter dam, eindpunt Roosendaal. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Dinsdag 26 Mei. Minimum aantal deelnemers 20 pers. Reissom f 55. Reis No. 118/29. 7 dagen per autocar naar Parijs, met bezoek aan de Koloniale Tentoonstelling, benevens op den terug weg aan de Grot van Han te Rochefort. Vertrek Zaterdag 23 Mei, terug Vrijdag 29 Mei. Minimum aantal deelnemers 22 pers. Reissom f 80. (Deze beide Parijsche reizen worden wekelijks ondernomen op dezelfde vertrekdagen). Nederlanders kunnen, behalve met een buitenlandsch paspoort, ook met een bewijs van Nederlander schap te hunnen name, voorzien van hun portret, naar Frankrijk reizen. Deze bepaling is slechts geldig van 6 Mei tot 1 November 1931. Reis No. 238. 8 dagen naar Brunnen aan het Vierwoudstedenmeer. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Rotterdam, eindpunt Roosendaal. Geen lunchpaketten, doch alle maaltijden in goede hotels, res taurants of restauratiewagens. Ver trek Vrijdag 22 Mei, terug Vrijdag 29 Mei. Minimum aantal deelnemers 20 pers. Reissom f 95. Reis No, 171. 9 dagen naar Lugano, de Italiaansche en de Zwitsersche Meren. 3e klasse spoor. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Nijmegen. Geen lunchpaket ten onderweg en geen nachttreinen. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Zaterdag 30 Mei. Minimum aantal deelnemers 22 pers. Reissom f 129. Reis No. 187. q dagen naar Centraal Zwit serland. met standplaats Wilderswil. 3e klarsc spoor. Aanvangspunt Utrecht, eindpunt Nijmegen. Geer, nacht trein Vort -vrijdag 22 Mei, terug Zaterdag 30 Mei. Minimum aantal deelnemers 20 r-err. Feir.som f 118. Reis No. 239. 3 dagen naar het Lago Mag- giore, met standplaats Stresa. 3e klasse spoor Aanvangspunt Rotterdam, eind punt Roosendaal. Geen nachttreinen en geen lunchpaketten onderweg. Vertrek Vrijdag 22 Mei, terug Vrijdag 29 Mei. Minimum aantal deelnemers 20 personen. Reissom f 117.50 Reis No. 240. 3 dagen per autocar naar Valkenburg en de Ardennen. Aanvangs- en eindpunt Rotterdam. Vertrek Zater dag 23 Mei, terug Maandag 25 Mei. Min. aantal deeln. 30 pers. Reissom f35, Ongevallenverzekering is in de reis- sommen begrepen. Van de reizen, waarvoor u zich interes seert, worden u op aanvraag aan onze kantoren gaarne en vrijblijvend zeer uit voerige programma's en volledige bijzonder heden toegezonden. BEPALINGEN VOOR DEELNE- MERS(STERS) AAN ONZE REIZEN. Bij inschrijving voor een reis gelieve u een juiste opgave te verstrekken van Naam, voornamen, woonplaats, straat, huisnum mer, alsmede of de inschrijving geschiedt voor Heer, Mevrouw, Mejuffrouw. Bij iedere inschrijving moet het nummer van de reis, hetwelk op ieder uitgebreid programma staat vermeld, worden aan gegeven, alsmede waarheen de reis gaat en datum van vertrek. DE INSCHRIJVING VOOR ONZE PINKSTERREIZEN EINDIGT OP WOENSDAG 13 DEZER. DE REISSOM MOET DAN GEHEEL IN ONS BEZIT ZIJN. Adresseer alle stortingen en corres» pond^ntie aan Administratie „Groot Rotterdam", Stationsweg 24, Rotterdam.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 18