MfKfffffl VAN ONZE A BONNE'S flBBV' die deelnamen aan onze Parijsche reizen lederen Zaterdag lederen Maandag ÉZevendaagsche Autoreis Vijfdaagsche Treinreis No. 18 VRIJDAG 17 JULI 1931 357 Adam, 28 Juni 1937. Mijne Heeren, Het is ons een buitengewoon genoegenU te kunnen mede- deelen, dat de afgeloopen 7-daagsche autoreis naar Parijs (No. 122) ons uitstekend is bevallen en ons zeer veel schoons heeft te zien gegeven. De leider was een aangenaam persoon, de auto bijzonder goed, de hotels uitstekendmaar bovenal een compliment voor de ervaren chauffeurs. Wij zullen Uwreizen overal warm aanbevelen en verblijven onder dank. Hoogachtend, J. Cremersplein 443, Amsterdam (W.). L. R. Rotterdam, 1 Juli 1931 Mijne Heeren, Doel dezes is U namens mijn vrouw en mij dank te betui gen voor de buitengewoon goed verzorgde autoreis naar Parijs. Wij hebben ons bijzonder verheugd over den van alle comfort voorzienen autocar, goede hotels, prima maaltijden, enz. enz. Door de prachtkeus van den leider, den Heer J., hebben wij meer gezien dan volgens ons in deze 7 dagen mogelijk werd geacht, waarvoor wij genoemden Heer via U nogmaals onzen welgemeenden dank betuigen en een tot weer ziens" wenschen. Hoogachtend w.g. J, C, K.. Houttuin 47, Rotterdam. Mijnheer, Ik voel mij gedrongen U ook namens mijn vrouw onze groote tevredenheid te betuigen, voor de heerlijke reis, die wij met U naar Parijs hebben gemaakt. De eminente leiding van den Heer J. en de uitstekende hotels hebben veel bijgedragen tot het schitterende slagen. Ik zal, waar het zich voordoet, U van harte aanbevelen. Hoogachtend, Boylestraat 5, Den Haag. w.gH. B. Delft, 27 Juni 1931. Mijne Heeren, Nu ik goed en wel thuis ben en uitgerust van de Parijsche reis, kan ik niet nalaten U mijn bartel ijken dank te betuigen voor de genotvolle dagen, welke ik in Parijs heb doorgebracht en het vele moois, dat ik daar heb gezien. Wanneer ik U hulde breng voor de schitterende organisatie, dan moet ik Uwen leider, den Heer S., hierin betrekken, want aan zijn tact om met menschen van diverse pluimage om te gaan en zijn vaderlijke zorgen, danken wij het succes van deze trip. Terwijl ik u vriendelijk verzoek, den Heer S. alsnog mijn dank en hartelijke groeten over te brengen, spreek ik de hoop uit, een vol gende maal wederom onder zijn geleide een tocht te mogen maken. Intusschen verblijf ik met de meeste hoogachting Uwe dw. Delf ga uwscheweg 281Delft. w.g. F. H. Den Haag, 28 6 '31 M.H., Hiermede heb ik de eer U te berichten, dat de reis per autocar naar Parijs van Uw blad zeer naar genoegen is geweest, vooral door de voortreffelijke en buitengewoon aangename wijze, waarop de Hr. J. deze reis heeft geleid speciaal de Tour De Nuit waar wij als Dames tegen opzagen) was een succesvolle avond en wij kunnen deze reis ten zeerste aanbevelen onder leiding van genoemden Heer. Wij hopen nog eens een reis in de toekomst mede te maken onder leiding van dezen Heer en Heeren Chauffeurs, die zich van hun taak zeer nauwgezet gekweten hebben. Hoogachtend, Obrechtstraat 365Den Haag. w.g. Dames H. Wieringen, 16 Juni '31. Weledelgeb. Heeren, Thuisgekomen van onze rets naar Parijs kan ik niet na laten U ook namens mijn vrouw en dochter hartelijk dank te zeggen voor al Uwe goede zorgen. Wij hebben bijzonder veel gezien en ge noten, terwijl de hotels en maaltijden zeer naar ons genoegen waren. U zult mij verplichten door mij Uwe programma's geregeld te willen doen toekomen. Wij zullen niet nalaten U van harte aan te bevelen. Hoogachtend Uw dw. Wieringenv. d. S. O., notaris. „Heerlijk, Jimmy," fluisterde Maud, „die goeie paps zou ons nooit toestemming tot trouwen gege ven hebben, en daarom was het het beste, dat ik dat plannetje bedacht, niet „Ik heb hem op mijn woord beloofd, dat je vrij zou zijn te gaan, waarheen je wou, Maud. Je hebt het dus voor het zeggen." „Allright, boy, dat is al geregeld. De dominé verwacht ons, ik heb hem juist opgebeld Tuxschen de beelden nun den Kugehburg door heeft men een prachtig uitzicht op de lierlynsche Luxtgarten en den Dom. Maud Murray sprong op, toen Cartridge het kamertje binnentrad, waar zij op hem wachtte. „De honderdduizend dollar zijn binnen," lachte hij. „Voorloopig genoeg om van te le ven, totdat de ouwe heer over zijn eerste woede heen is." ook voor het geval ik niet zou terugkeeren naar de plaats, waar zij is, heb ik mijn maatregelen ge troffen. In dat geval zou u haar nooit terugzien. U is dus gewaarschuwd je bent dus een ordinaire afperser," beet Mur ray zijn bezoeker toe. „Bah, ik walg van je." Dan trad hij naar de tafelschel en belde als een razende om zijn bediende. Deze verscheen bijna op hetzelfde moment. „Waar is mijn dochter?" vroeg Murray stroef. „Zij is vanmorgen vroeg vóór het ontbijt reeds uitgereden en nog niet teruggekeerd, meneer. Wij hadden het u al willen melden, mar durfden u niet te storen met mogelijk onbelangrijke dflngen. De juffrouw zal wel „Doet er niet toe, wat de juffrouw zal 1 Ruk in blafte Murray hem af. t ziet, waarde heer, dat ik niet gelogen heb. Overigens heb ik hier nog een overtuigend bewijs, dat ze in mijn handen ishaar ring 1 Ik nam haar die af, waarschijnlijk zult u 't ding wel herkennen De petroleum-magnaatwasdoodsbleek geworden. „En je garandeert mij, dat je mijn dochter vrij laat, als ik je den losprijs betaal vroeg hij, ter wijl er in zijn stem ingehouden toorn trilde. „Als de som betaald is, kan uw dochter gaan, waarheen ze -wil." Opnieuw belde Lew Murray. „Denkt u er aan, dat ik graag 'n paar kleine coupures erbij had, Mr. Murray, dat is wel zoo makkelijk als al dat groote geld." „Cartridge," sprak de multi-millionair, „je bent een schurk, maar ik bewonder je brutaliteit." Vijf minuten later vertrok James Cartridge met honderdduizend dollar aan contanten. Gezicht op de Zivitser- xche badplaats liaden. door België en Frankrijk naar Parijs - 0_ naar Parijs en de Ko- O f re en de Koloniale Tentoonstelling KeiSSOlTl I oU.- - loniale Tentoonstelling IveiSSOlTl I DO.-

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 15