No. 19 VRIJDAG 24 JULI 1931 k' 7 Muziek zorgt voor de gezelligheid. Een, mien het nooit hard genoeg gaat. tegen het windgeweld. En wij zelf deden niet anders. Toén benijdden we een oogenblik de forsche renkracht van de stevige wielergasten En schaamden ons een beetje over ons slakke- gangetje. Maar alles went I In Zuid-Beveland teruggekeerd, lieten we ons zachtkens meevoe ren in het genoeglijk tempo van andere wiel rijders. En toen we een oud mannetje op een driewieler passeerden, zetten we onwillekeurig een beetje aan, en in onze harten zwol de vrengde, dat onze prestaties toch óók nog zoo min niet waren v. B. dragen, en dan ook hier als winnaars uit den strijd kwamen. Braspenning is een beheerscht rijder. Hij is de man met routine. Men ziet hem aan, dat hij 't heele verloop van den wedstrijd reeds van te \l voren in zijn zak heeft. Hij weet, welke moeilijk heden er zullen zijn, maar weet ze ook te over winnen. En dit besef, gevoegd bij zijn sterke wilskracht en zijn groot uithoudingsvermogen, is de oorzaak, dat hij dikwijls wint. V. d. Heyde is meer impulsief. Als een tegen stander aanzet, reageert hij dadelijk impulsief. Hij heeft een heel mooie sprint. Onder de andere rijders viel een blauw-witte Belg op. Een harts tochtelijk vechter; een bulldog, die niet loslaat. Hij weet, dat hij 't niet haalt, maar hij verkoopt zijn leven duur. Zoo zijn er allerlei interessante waarnemingen op de wielerbaan te doen. Toen we huiswaarts keerden, woei er een sterke wind uit het Noord-Westen. En we zagen, hoe de menschen op den weg moeizaam opworstelden Doorkijkje op de wieler baan te Kapellebrug De baanwachter. 'aatsle

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 3