413 er veel menschen zullen komenwe zijn heelemaal niet bang voor vreemden. Wij eindigen met een „hoera voor het nieuwe huis en een „hoera 1" voor Groot-Rotterdam, dat ons nu in dit blad laat prijken." Was dat effe wat, om al die dingen maar zoo uit den mond van een zuigeling te hooren En die „bron" is absoluut onverdacht, want zóó'n kleintje spreekt nog de zuivere waarheid Doch geven we nu aan onzen fotograaf het woord, of liever de gelegenheid. Niet zonder moeite zal hij de miniatuur-menschjes vereeuwigen. Wat zullen ze een schik hebben, als ze zich, na twintig jaar b.v., als zuigelingen in een ouden jaar gang van „Groot Rotterdam" terugzien. d. H. De tuin is een heerlijk oonl ooor de lilliputters. Van frissche lucht en /.on moeten ze groeien. In afwachting der consumenten, '/e krijgen allemaal eoenoeel en iedere flesck is genummerd. No. 21 He nieuwe oerschooning noor de zuigelingen komt uan. VRIJDAG 7 AUGUSTUS 1931 u merkt het aan 't interview en ook kruipen of rondloopen in de box. Behalve den weegdag zijn er nog twee bijzonder prettige dagen Woensdag en Zondag, omdat dan onze moeders, vaders en grootouders bij ons komen en ons rustig kunnen knuffelen en verwennen. Ons nieuwe huis is op het oogenblik nog niet heelemaal op orde, maar de directrice heeft ons verteld, dat het binnen korten tijd toch wel heelemaal klaar zal zijn, zoodat het dan aan belangstellenden kan wor den vertoond op eenige nader te bepalen bezoekdagen. We zijn erg nieuwsgierig, of 't Gaat niet altijd eoen gemakkelijk. Een kind is soms een eigenzinnig .Miertje".

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 9