rS es Zeeuwsche Omroep - No. 24 VRIJDAG 28 AUGUSTUS 1931 483 aliohallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten is geoorloofd Het heeft reeds lang de aandacht der betreffende autoriteiten getrokken, dat oplichters zoo'n zwak voor radio-toestellen hebben. Naar een verklaring werd naarstig gezocht. Een radiohandelaar uit Goes heeft thans de oplossing gevonden. Zij luidt: „Oplichters snakken naar een radio-toestel, omdat zij zoo'n in richting ieder oogenblik kunnen afzetten!" Een ingezetene te Scherpenis, die zich met een kistje aardappelen aan boord van 'n schip wilde be geven, beging 'n misstap en tuimelde in de haven. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Zoo ziet men, dat zelfs iemand die met aardappelen loopt, nog heel best, in plaats van op den maaltijd, op de koffie kan komenJ Uit Middelburg vernamen wij een schokkend voorval. Een huishoudelijk en bedaagd oud heertje kwam in een manufacturenzaak om koperen gordijnringen. Die zijn niet voorhanden," zei de winkeljuffrouw, maar ik heb wel mooie beenen." 't Heertje snelde trillend van verontwaardiging naar den chef, spektakel óp de zaak, 'n oploopje vóór de zaak en 't duurde heel lang, voor 't misverstand opgehelderd was. Dq kinderen trok het meest de zweefmolen bij de feesten te Biervliet, ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan der muziekvereniging „Harmonie" van welk corps we de vorige week reeds een foto publiceerden Bij de politie te Vlissingen is aangifte gedaan van twee diefstallen. De eene betrof 'n regenjas en de andere een watermeloen. Gezien de onmetelijke nat heid van het zomerseizoen, zal de eerste zaak niet ervolgd worden, doch de tweede misdaad zal, indien men den tnisdadigen dader snapt, met de zwaarste straf gestraft worden. Te Serooskerke heeft een automobilist de kans schoon gezien om een motorrijder in een wegsloot te werken. Onze correspondent meldt, dat dit een „zuiver ongeval was, maar wie 't slachtoffer uit de modde heeft zien halen, is een andere meening toegedaan. Men schrijft ons uit Westkapelle treffende dingen ver het grandioos gevierde zilveren jubileum van den brievenbesteller. Een inderhaast gevormde feestcom missie kwam met een schemerlamp als geschenk op dagen. Onzes inziens had men, met het oog op't ambi van den jubilaris, maar een looplamp moeten geven. Kermis te Goes. Een overzichtje op het ker misgedoe op de Goe- sche markt,dat sommige dagen heel druk Eenige luisteraars hebben van een vorig bericht, handelend over de uitspraak van „Euterpe", niets be grepen. 't Was'n seinfout, goede menschen De hotel houder had niet gesproken van „Hitterepé" maar van IJitterepé." Tot de volgende week, dames en heeren! Te Waarde werd een bazar gehouden ten bate der Hervormde kerk, die in de omgeving groote belangstelling ondervond. Comité, bestuur en medewerkers poseerden voor ons bij de opening De attract *\de kermis te Goes riotfh It !dc I- K Op 19 Augustus j.l. vierden onder groote belangstelling te lerseke de echtelieden C. van Sabben en Jaeomina van der Maas hun gouden huwelijksfeest. Het merkwaardigste is dat dit beider tweede huwelijk is. *^Een aardig tafereeltje uit de gondelvaart, tijdens de feesten te Terneuzen gehouden, waarvan wij overigens de vorige week reeds foto's gaven.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 19