jhet pnd(§ Een Extra-Trein naar Parijs REISVEREENIGING GROOT ROTTERDAM voor de abonné's van ons blad Reissom f 36.50 3e klasse spoor f 44.50 2e m —HE* De zomer is mislukt en verglijdt reeds in denkillen herfst. Wie nu nog koestering verlangt van zon en zomer, blijft niet achter in onze lage, natte, koude landen, maar haalt de zon in op haar langzamen terugtocht hij zoekt den haast eeuwigen zomer in het paradijs der Zuiderlanden. De maanden, die achter ons liggen, waren er te heet in het subtropische klimaat. Maar het najaar is er onbeschrijfelijk mooi met zijn wonderlijk heldere zonlicht en zijn vreemdblauwe luchten. Dan is het er een sprookjesland gelijk in die machtige berg streken, langs de idyllische en grootsche meren, tusschen de droomerige witte paleizen en de statige, donkere cypressen, in de kleurige steden met haar merkwaardige bevolking. Daar pas vindt men ten volle die groote ontspanning van het reizen de vlucht uit de sleur van onze alledaagsche werkelijkheid in de betooverende sfeer van het sprookje de betooverende Fransche of Italiaansche Riviera, de kusten der Middellandsche zee, en de heerlijke bergmeren van Zwitserland en Italië. Wij zullen u dit sprookje doen beleven, dat honderd maal mooier nog is, dan de voorstelling, die onze foto's wekken kunnen wij brengen u naar het zonnige Zuiden onder ervaren en toegewijde leiding, wij toonen u het wonderlijkste en het bijzonderste van al dat schoons, wij nemen al die duizend-en-een zorgen op ons, die zulk een reis voor u te inspannend zouden maken, voor een prijs, die in geene verhouding staan kan tot het bedrag dat u zonder ons daarvoor zoudt moeten betalen. Vraagt u eens aan ons kantoor de volledige program ma's van de reizen, die u interesseeren uit onderstaand lijstje. Naar Lugano en de Zwitsersche en Italiaansche Meren. 3e KI. spoor. Duur 9 dagen. Aanvangspunt Utrecht eindpunt Nijmegen. Reissom f 127.50. No. 180 van Zaterdag 26 September tot Zondag 4 October No. 181 3 October „n No. 182 van 17 October 25 Naar Stresa a. h. Lago Maggiore. 3e KI. spoor. Duur 10 dagen. Aanvangspunt Utrecht eindpunt Nijmegen. Reissom 155. No. 154 a van Zaterdag 26 September tot Maandag 5 October No. 155 b 3 October 12 No. 156 c 17 October 26 Naar San-Remo en de Italiaansche Riviera met bezoek aan Rapallo-Nervi-Portofino. 3e KI. spoor. Duur 12 dagen. Aanvangspunt Utrecht eindpunt Roosendaal. Reissom f 180. No. 357 No. 258 Maandag 5 October tot Vrijdag 16 October Maandag 19 October tot Vrijdag 30 October Naar Merano Gardameer Lugano Genève Parijs, met bezoek aan de Koloniale T entoonstelling. 3e KI. spoor. Duur 12 dagen. Aanvangspunt Utrecht eindpunt Roosendaal. Reissom f 200. No. 259 van Maandag 5 October tot Vrijdag 16 October No. 360 van Maandag 19 October tot Vrijdag 30 October Naar de Fransche Riviera met standplaats Nice. 2e KI. spoor. Duur 12 dagen. Aanvangspunt Rotterdam eindpunt Roosendaal. Reissom f 210. No. 141 van Maandag 14 September tot Vrijdag 25 Sept. No. 142 m 5 October Vrijdag 16 Oct. No. 143 19 October Vrijdag 30 Oct. No. 253 Zaterdag 7 November Woensdag 18 Nov. No. 254 Maandag 7 December Vrijdag 18 Dec. No. 255 Woensdag 23 December Zondag 3 Jan. No. 256 Speciale Carnavalreis waarvan datum nader zal worden bekend gemaakt. Eiken Zaterdagmorgen half negen vertrekken van Stationsplein D.P. te Rotterdam onze com fortabele Pullmann-autocars naar Parijs en de Intern. Koloniale Ten- toonstelling. Zeven volle dagen duurt de tocht, waaraan uitstapjes verbonden zijn naar alle beziens waardigheden in België en Noord-Frankrijk. Reissom f 80. alles inbegrepen, behalve de dranken aan tafel en consumpties in restaurants. Eiken Maandagmorgen vertrekken bovendien van het station D.P. te Rotterdam onze populaire treinreizen naar Parijs en de Intern. Koloniale Tentoonstelling. 5 dagen duurt deze reis per trein 3e klasse, aanvangspunt Rotterdam, eindpunt Roozendaal. Het programma in Parijs is ongeveer gelijk aan dat onzer autotochten. Reissom f55. alles inbegrepen, behalve de dranken aan tafel of de consumpties in restaurants, welke steeds persoonlijk moeten worden betaald. Een extra-goedkoope reis naar Parijs en de Koloniale Tentoonstelling konden wij organiseeren door een specialen trein voor onze abonné's te laten loopen. Aanvangs- en eindpunt Rotterdam. alles inbegrepen, behalve dranken aan tafel. Het vertrek is vastgesteld op Donderdagavond 17 September a.s. te 0.33 uur van het station D. P. te Rotterdam. Om op den juinten tijd te Rotterdam te zijn, kan men vertrekken: van Amsterdam C.S. 23.— uur van Den Haag H. S. 0.04 uur Haarlem. 23.21 Delft33,49 Leiden 23.46 Schiedam 33.59 Donderdag. Vertrek extra-trein des avonds van Rotterdam via Es- schen, Brussel, Feignies naar Parijs. Mondvoorraad wordt van huis medegenomen. Aankomst te Parijs. Vrijdag. Vroeg in den morgen. Per autocar van het station naar de Ho tels voor het ontbijt. Daarna is een ieder vrij tot de lunch. ïn den na middag groote oriënteeringstocht per autocar door Parijs met bezoek aan Place de la Concorde, Louvre, Champs Elysées, Arc de Triompbe met het Graf van den Onbekenden soldaat, Trocadéro, Champ de Mars, waar zich de Eiffeltoren bevindt, Döme des Invalides met het Graf van Napoléon, Pont d'Alexandre III, Grand et Petit Palais, Rue de Rivoli, St. Germain-I'Auxerrois om het Luxemburg heen. Panthéon, Aréne de Lutèce, Palais de Justice met de Ste Chapelle, Notre Dame, Stad huis. Vervolgens Diner in een der restaurants te Parijs en daarna naar de Koloniale Tentoonstelling ten einde de verlichting in oogenschouw te nemen. Terug naar het hotel. Logies. Zaterdag. Na het ontbijt per métro naar de Koloniale Tentoonstelling. Lunch op het terrein. Tegen dinertijd vertrek per metro naar het re staurant voor diner. Daarna de avond ter vrije beschikking. Logies. Zondag. Na het ontbijt per trein naar Versailles met bezoek aan het Paleis door Lodewijk XIV gebouwd. Lunch. Des namiddags wandeling door de prachtige tuinen van het Paleis. Bezichtiging der waterwerken. Bezoek aan het museum, groot en klein Trianon. Terug per trein naar Parijs. Diner in een restaurant en vervolgens per extra trein huiswaarts. Maandag. Aankomst in Holland des morgens. Ontbijtpakket wordt van uit Parijs meegenomen. Voor deze reis kan worden volstaan met een bewijs van Neder landerschap. Meldt u omgaand aan voor deze reis aan het bureau van ons weekblad: Groot-Rotterdam, Stationsweg 24, Rotterdam, Tel. 50540 Brandïng~^^^^*M aan de Italiaansche Riviera bij Nervi. Brissago aan het Lago Maggiore, een der heerlijkste Noord-Italiaansche meren.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 16