pAgySfEiDB N TOONSTEiÜÏ Zeeuwsche Sport ONZE EXTRATREINREIS NAAR 8 October a.s. wijze de No. 28 VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1931 561 Corner op het Mevo-doel. Moment uit de match Middelburg—Mevo (41). Nog een spelmoment uit de ontmoeting tusschen Middelburg en Mevo. Voor het doel der gasten. weinig moeilijk werk kreeg, doch de eerste indruk is verre van schitterend. De scheidsrechter was een onbekende „groot heid," die zijn eersten wedstrijd in Middelburg floot. De Zeeuwsche luci.t had ongetwijfeld een ongunstigen invloed op hem. Van leiderscapacitei ten heeft hij niet veel moois ten toon gespreid. Daar komen ongelukken van B. r^TT f tr T E- A^ILitend voor onze a nn-, abonné s, dat wij. uitsluitend v<J*een voordeel^ vertrekt opnieuw des avonds een extra-trein voor onze abonné's naar Parijs. Drie volle dagen duurt het verblijf. Terug komst io Holland in den loop van den volgenden Maandagmorgen. Aanvangs- en Eindpunt Roosendaal. Reissom 2e ld. f48.50. 3e kl. f40.—, alles inbegrepen, behalve dranken aan tafel. Aanmelding voor 4 October ten kantore van Groot- Rotterdam, persoonlijk, schriftelijk of telefonisch (nr. 50540). REISVEREENIGING GROOT-ROTTERDAM. .Middelburg" dat Zondag de competitie inzette met een 4—1 overwinning op Mevo. Middelburg zal tevreden zijri over de 41 overwinning op Mevo, doch ongetwijfeld niet voldaan over 't vertoonde spel. Het elftal, dat toont wel over goede voetbalcapaciteiten te beschikken, heeft in verschillende linies nog spe lers staan, die zich moeten „inspelen." Hoewel de kracht van „M'burg" aanmerkelijk grooter is dan die van Mevo, toonen zich nog verschillende fouten en tekortkomingen in het team, die op een gegeven moment noodlottig kunnen worden, leder, die cenigen kijk op voetbal heeft, zal evenwel moe ten toegeven, dat verschillende spelers indivi dueel hun plaats ten volle waard zijn. Het pech- duiveltje, dat zich op het Meelfabriekterrein ge vestigd schijnt te hebben, is bij oogenblikken weer geducht gaan meespreken en wel ten voordeele van de Mevo-menschen. Wanneer we overgaan de elftallen aan een wat nadere beschouwing te onderwerpen, komen we allereerst bij de Middelburg-voorhoede. Ons kon de aanval als geheel slechts bekoren in de laatste Eén van Middelburg's doelpunten in den wedstrijd tegen Mevo. Vogel scoort met een kopbal. niet direct van een fairen, sportieven kant deden kennen. Van de M'burg-binnenspelers was Suikerbuyk de man, die de kansen benutte en met zijn gevaarlijke, onverwachte schuivers Middel burg aan doelpunten hielp. In het veld is zijn spel niet superieur, maar als schutter moet ieder hem waardeeren. De Bruyn zwoegt geweldig, terwijl hij ondanks zijn kort postuur goed kopwerk ver richt. Becks op den vleugel heeft nog voetbalbloed in de aderen, dat hem in staat stelt, ondanks zijn leeftijd, deze plaats te bezetten. Hij moet evenwel „zijn lijn houden" daar hij aan snelheid wat heeft ingeboet. De rechtervleugel werkte naar behooren. Niettemin vonden wij, dat de Mevo-aanval vlug ger combineerde als het tot een aanval kwam. Vooral in 't begin had de M'burg-aanval hiertegen over een stuntelig aanzien. De middenlinie van Mevo ha5 de handen vol aan de verdediging, doch zoodra aanvallen mogelijk was deden zij dit wel beter dan de M'burg-middenlinie, welke nog niet voldoende.steunt. We moeten ons oordeel over dit deel van het elftal opschorten tot F. Leynx is opgenomen, terwijl we van Dirkse nog niet een juisten indruk kunnen krijgen. De verdedigin gen zoowel van Mevo als van Middelburg waren goed. De linksback der Bergenaren werkte keurig en heeft met den uitstekend spelenden keeper het elftal voor een zware nederlaag behoed. Aan de andere zijde komt Leynx op den voor grond, door zijn krachtig ingrijpen, terwijl vooral zijn kopwerk zich in een gunstige richting ontwik kelt. Niettemin mag aan voerder Geelhoed niet ver geten worden, want ook hij staat zijn mannetje. Keeper Dingemans is een vraagteeken. We mogen van dezen wedstrijd niet te veel zeggen, omdat hij oogenblikken van den strijd, toen 'n flink open spel gegeven werd. Spe ciaal voor de rust werd te veel kort spel gegeven, dat tegen de goed verde digende Mevo-backs niet tot succes kon leiden. Vogel leek ons nog niet op volle kracht, al dient daarbij direct gemeld te worden, dat de Mevo- mannen hem geducht in het oog hielden. Het kwam daarbij geregeld tot botsingen, waarbij eenige Mevo-spelers zich

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 17