506 VRIJDAG 23 OCTOBER 1931 No. 21 )e I lissingsche aannul belegert het doel nun (Joes. S/telmo ment uit den Zondag gespeel den roedst rijd Vlissingen does. Spellciek uit den wedstrijd Vlissingen-Goes(5— f'en heftig moment noor hef doel nnn (ine* Het was een gemoedelijke wedstrijd, die VUssin gen en Goes tegen elkaar speelden. Tusschen al het minder fraaie, dat we elke week te hooren en te lezen krijgen doet zoo'n wedstrijd aan genaam aan. Geen onnoodig gebruik van lichaams kracht, vrij van ruwheid was de geheele wedstrijd. Goes heeft een geduchte nederlaag te slikken gekregen en wanneer de Vlissingen-voorspelers een beetje kalmer geschoten hadden in de tallooze gevallen, dat zij voor open doel kwamen, zou de uitslag heel wat hooger cijfer dan 5 voor Vlissingen te zien hebben gegeven. Dat Goes nog kans zag één doelpunt te maken en de door de voetballers zoo gehate nul weg te werken, redde wel de eer, doch kon niet goed maken het zeer onvoldoende spel van den Goes-aanval. De Vlissingen- achterhocde had niet veel moeite met dezejinieen kon eiken aanval gemakkelijk afslaan. Zij deed dit dan ook afdoende, door de ballen flink van zich af te trappen, zonder weifelen. De Vlis- singen-keeper heeft hier door niet zoo heel veel lastig werk gekregen. In den Goes-aanval kwam alleen het spel van den midvoor eenigszins naar voren, doch door onvol doende steun van den bin- nenspelers kon hij zijn spel niet voldoende ont plooien. De linksbuiten van Goes was nogtainelijk goed, doch de Vlissingen rechtshalf v. Poelje kon hem goed in bedwang houden. De middenlinie van Vlissingen voerde een spel, dat tegen de Goesenaren wel succes gaf. Van Poeje steeds steunend de verdediging, met Vierhout in den aan val en de spil hiertusschen als een goede schakel. De middenlinie der Goese naren heeft goed aan dacht aan den aanval be steed, doch zij werd ge mist in de verdediging der Goesenaren waar eenige steun niet onwelkom ge weest zou zijn. De Goes- verdcding kon den Vlis- singen-aanval niet weer staan en zooals we in den Hot elftal nan ilissi ngen. •lal '/.omlag mei niet minder itan I nan Goes num. aanvang reeds vermeldden zou 'n betere schot vaardigheid van den Vlissingen-aanval 'n zeer hooge score veroorzaakt hebben. Zoo zagen we b.v. Verhulst en v. Peenen menigmaal 'n doel bela gen, dat zelfs door den doelman verlaten was en nog gingen de keiharde schoten naast of over. Het was voor den Goes-keeper een moeilijke taak zijn doel te verdedigen achter zoo'n zwak spelende achter hoede. Hij heeft in dezen wedstrijd niet beantwoord aan de verwachtingen, die we van den doelman hadden. Verschillende malen heeft hij zijn doel ver laten op onjuiste momenten en daardoor zeer zeker den Vlissingers een paar doelpunten bezorgd. De Vlissingen-voor- hoede heeft in dezen wedstrijd goed gespeeld. Een speler als Kokelaar is 'n niet te ondersch t- ten kracht in een elftal. Hij is één van de weinige He dnelnerdediger nan Goes in '11 /.onderlinge houding. Xietteinin suisde de hal langs hem in het net. Zeeuwsche spelers, die het spel ten volle he- heerschen. De staaltjes voetbal, die hij vertoont zijn werkelijk heel goed. De aanval der Vlissingers heeft niettemin nog een paar zwakke plaatsen. De linksbuiten kon ons niet voldoen, hoewel we graag aannemen, dat Sinke een slechten dag had. Verhulst is de andere zwakke plaats. Hij is een ge vaarlijk schutter doch wacht te veel zijn ballen af. Menigmaal raakte hij hierdoor in buitenspelpositie, wanneer de Goes-backs iets naar voren kwamen. De Goes-mannen hebben ons teleurgesteld, wij hadden een heftiger tegenstand verwacht en zeker niet een zoo groote overwinning voor de rood-witten. Vlissingen toonde, zoo al niet een klasse, dan toch ver boven de Goesenaren uit te steken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 26