KOFFIE, COFFElNE EN COFFEINEVRIJE KOFFIE U ócUyWii jamt U oei O F F I E HAG SPAART HART EN ZENUWEN! ITMO De A. B. C.-TEEKENCURSUS Bij Hoofdpijn en bij Kiespijn Probeer gratis deze nieuwe huidverzorging. CP- BREUKLIJDERS Longaandoeningen. Organische ziekten. Congesties. Asthma. Hartzenuwlijden. Volbloedigheid. Slagaderverhard i ng Maagcatarrh. Maagzenuwiijden. Zweren aan de maag. Chronische Spier- of Gewrichtsrheumatiek. Nierziekten en ziekten der Urinewegen. Overdreven darm gevoeligheid. Suikerziekte, Jicht. De uitwerking van genotvergiften op het menschelijk organisme is in het algemeen zeer individueel. K. B. Lehmann, Professor aan de Universiteit te Würzburg, schrijft na uitgebreide onderzoe kingen hierover als volgt: „Van groot belang is de individueele gevoeligheid voor coffeïne. Het is bekend, dat koffie met Vio gram of '/is gram coffeïne reeds slapeloosheid, hartkloppingen, congesties e.d. kan veroorzaken. De gevoeligheid is afhankelijk van de persoonlijke constitutie, van het al of niet gewend zijn (aan koffie) van het verloop der stofwisseling en van het centrale zenuwstelsel." Door bekende professoren der geneeskunde zijn zeer uitge breide onderzoekingen gedaan en de resultaten van hun studies hebben -aangetoond, dat in de hierneven genoemde ziekte gevallen het gebruik van alle coffeïne-bevattende dranken (koffie en thee) moet worden ontraden. Koffie Hag, gegarandeerd coffeïnevrij overeenkomstig de voor schriften der Warenwet, is een keur uit de edelste koffiesoorten, door Zuid- en Centraal-Amerika, Java en Arabië voortgebracht; niets is eraan toegevoegd, alleen het schadelijke bestanddeel, de coffeïne, is er uit verwijderd. Koffie Hag verschaft alle genoegens van een lekker kopje koffie, doch zonder een enkel nadeelig gevolg voor de gezond heid. 25860 geneesheeren in binnen- en buitenland bevelen Koffie Hag aan en zijn met hun gezinnen verbruiker, in de over tuiging, dat Koffie Hag meer genot en betere gezondheid be- teekent. Koffie Hag is wat smaak en aroma befreft even verrukke lijk als andere koffie van gelijke samenstelling en wat den prijs aangaatja, inderdaad, Hag is duurder. Per kopje berekend, is het verschil echter nog niet eens een halve cent en dat zal een verstandig mensch wel voor zijn gezondheid over hebben. Wacht dus niet tot morgen, doch maak nog heden een begin met Koffie Hag, want het gaat om Uw gezondheid en het welzijn van Uw gezin. Mijnhardt's Poeders. Doos 45 ct. Bij Uw Drogist.» Wij hebben altijd beweerd, dat Radox de poriën van Uw huid reinigt en Uw teint verbetert, zooals niets inders dit kan doen. Nu bieden wij U aan deze bewering ie toetsen zonder kosten voor U. Wij hebben onder ile apothekers en drogisten door heel Holland duizenden pakken Radox verdeeld, die elk verpakt zijn met een gratis proefpak. U kunt dit gratis pakje gebruiken zonder liet gewone pak Radox te openen. En als U na deze proef niet volkomen tevreden bent, breng dan het groote pak terug naar den winkelier, waarvan U het kocht. Hij zal U Uw 1.25 <Uw geheele uitgave) zonder omwegen terugbetalen. In elk pak Radox is een boekje, waarin de Radox huidverzorgingsmethode duidelijk wordt uit gelegd. Maar vergeet niet, dat het gratis proefpakje slechts voor beperkten tijd verkrijgbaar is. üaat dus direct naar Uw apotheker of drogist, voordat hij deze groote proefpakken uitverkocht heeft. Radox is heerlijk geparfumeerd en verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten it 1.25 per pak. Een pak is toereikend voor verscheidene weken. 'nip.: N.VRowntree Hnd. Mij., Keizersgr. 124, A'dam-C. Voor lndiS verkrijgbaar bij de Firma J. van Qorkom Co.. Djocja, en hare filialen. voor: Waterbouwkunde rtetonb Wegenbouw Sc heepsbou w Verwarming»! Chauff - Mont Koeltechniek Radiotechniek Meubelmaker Metselaar Wagenmaker Schoenmaker Analist Etaleur Boekhouden Stenografie Handelscorresp Nederlandsch Franoch - Duitsch - Engelsch. Prospectus en Proefles gratis. Werktuigk Gastechniek Machinist Electrotechn. Loodgieter T Schilde: Opleiding N.O. akten diploma's HILVERSUM Dit is C. H. SCHOLTE. die, na 22 jaar breuk lijder te zijn geweest, zich zei ve enduizenden anderen van breuk lijden bevrijdde door zijn nieuwe uitvinding van het PATENT LUCHT APPARAAT. Duizenden dankbetuigingen. Vraagt kosteloos om het boek met afbeel dingen en prijzen. C. H. SCHOLTE Aert v. Ncsstr. 105a - Rotterdam Waarschuwing. Laat U niets anders opdringen, want even goed of beter \XIist U al dat er een nieuwe vv methode verschenen is, die het mogelijk maakt om in korten tijd zonder veel inspanning een zeer goed teekenaar te wor den? En dat die methode reeds dui zenden volgelingen telt, waarvan hon derden in Neder land? Alle moeilijk heden,die u wellicht bij vroegere pogin gen steeds ont moedigden, zijn door de bijzondere inrichting van ons nieuwe teekenon- derwijs geheel op geheven. Er schuilt niets geheimzinnigs achter. De A.B.C.- methode benut heel eenvoudig de grafische vaardigheid, die u bij het leeren schrijven verworven hebt en stelt u hierdoor in staat zeer karak teristieke schetsen naar de natuur te ontwerpen. Bekwame leerkrachten onderwijzen door individueele cor- respondentielessen in de door u ge- wenschte richting van teekenen Schetsen, Landschappen, Portret, Caricatuur, Illustratie van boéken, Recla meteekenen, Decoratie, Mode enz. Onze A.B.C.-scholen in Parijs, Lon- Een aardige teekening leerlingen na eenige maanden stadie den, Brussel, Stockholm, Berlijn en Turijn danken haar goeden naam niet alleen aan de resultaten van de oud-leerlingen, die nu als beroeps- teekenaars en kun stenaars een bestaan hebben, maar ook aan de meer dan 50.000 erkentelijke deelnemers aan de cursussen, die in alle deelen van de wereld verspreid wonen en die, door dat zij den goeden weg om te leeren teekenen gevonden hebben, deze gave zich ten nutte kunnen maken. U wilt ongetwijfeld meer hiervan weten welnu, ook voor u ligt een prospectus gereed: „De nieuwe weg om teekenen te leeren." GRATIS PROSPECTUS Dit fraaie prospectus, door onze eigen leerlingen rijk geïllustreerd en dat alle bijzonderheden over de A.B.C.- methode en het volgen daarvan meedeelt, zal u op verzoek kosteloos en vrijblijvend worden toegezonden. Men vrage prospectus no. 949. 138 A M

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 29