4 Krafts Eau Cologne Ml «UPS PIRIN de wereld HEBT U DAAR GEEN HINDER VAN? „Argenta" VAN RIJN'S ocVe^c MOSTERD Face Lotion HARDLIJVIGHEID SCWERK /(h (Ooit is fiaSGx# Koop in het teeken van vertrouwen I U hebt het recht, het bette te eitchen U hebt echter ook den plicht, tlechtt het bette ter verzorging van tchoonheid en gezondheid te gebruiken. U zult tevreden zijn, alt U in het teeken van "4711" koopt, tl hebt dan waarborg, beproefde middelen van ultztekende kwaliteit te bekomen, die den prijt ten volle waard zijn. begint het. U niest, krijgt rillingen, U bent verkouden. Neemt direct bij de eerste verschijn selen Aspirin-Tabletten, welke erger voorkomen en de pijnen verdrijven. Let op den oranjeband. Prijs 75 ets. Ter verzorging van den teint, tegen meeêters en onreine huid. Voor heeren uitstekend na het scheren.) Per flacon 0.90,1.20,2.10 SCnSTk al sedert 20 jaar verdreven. Een jong geleerde les. Niemand kan meer ondervinding van hardlijvigheid hebben dan deze man. Zijn methode om het euvel te verhelpen zou zeker iedereen helpen die aan een soortgelijke kwaal leed. „Ik ben nu bijna 49 jaar en gebruik Kruschen Salts reeds vele jaren. Als jongen en jongeman leed ik vaak hevige pijn door hardlijvigheid. Soms werd dit een beetje verlicht door een speciale pil, samengesteld volgens een speciaal recept, maar die had dikwijls een verzwakkende uitwerking. Op iemand's aanraden probeerde ik een flacon Kruschen en sindsdien dat is nu wel een twintig jaar geleden heb ik nooit iets anders gebruikt. Mijn dagelijksche dosis neem ik 's morgens om kwart voor acht op een glas warm water. E. A. D." De zes zouten in Kruschen Salts Zijn het recept van de natuur zelf om de afvoerorganen goed te laten werken om eiken dag zachtjes maar zeker, alle vergiftige afvalstof fen te verwijderen. Begin morgen met „de kleine, dagelijksche dosis" Kruschen en zet daarmee den eersten stap op den breeden weg der vol maakte gezondheid. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle ajpothekers en drogisten k ƒ0.90 en 1.60 per flacon. Hollandsche verpakking waarborgt echtheid Malt-Creme - Allwetter Creme I I "4-71 I tau de Cologne-Zeep Wanneer U schrijft bij het licht van een gewone lamp, krijgt U van Uw pen en hand scherpe slagschaduwen op het papier, die bepaald hinderlijk kunnen zijn. Wanneer U bij het licht van een Philips,, Argenta" schrijft, verdoezelen deze schaduwen grootendeels, het papier glanst niet en U werkt veel rustiger, pret tiger en onvermoeider. met den ballon van melkwit glas Gratis Monsterfleschje van duro advertentie met bijvoeging van 15 cent voor porto, aan S. Blindeman Co Zeedijk 116. Amsterdam Hoe kom je toch aan die schitterende teint? Heb je nog nooit van Sdierk's Face Lotion gehoord? 's Morgens en 's avonds wrijf ik mijn gezicht daarmede af en als het erg waait of wanneer er veel stof is ook overdag nog eens. Leest of schrijft uitsluitend bij het licht van een„Argenta- lamp van minstens 100 watt. Denkt er aan

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 8