EEUWSCHE SPOR No. 23 VRIJDAG 6 NOVEMBER 1931 voldoende af. De rood witte keeper behoefde zijn capaciteiten niet te too- nen. Zijn collega aan de andere zijde had het heel wat lastiger, doch weerde zich goed. Er was ook een groot verschil in de mid denlinies. De Vlissingsche speelde veel beter dan die van de Zeelandianen. De Zeelandia-aanval speelde geheel zonder steun. Vlissingen heeft de puntjes binnen en daar mede zijn kans op 't kampioenschap weer ver groot. Voor ons staat het nu wc-1 vast, dat de rood witte kampioensvlag, bijzondere omstandigheden uitgesloten, weer omhoog zal gaan. Dab Vlissingen dan meer succes moge hebben dan de vorige maal. Als we tot slot nog eens dezen wedstrijd willen typeeren dan moeten we zeggen Twee uit 't veld gestuurde, twee uit het veld getrapte spelers, en honderden teleurgestelde toeschouwers. Athletiek De vereeniging „Achilles" te Middelburg hield Zaterdag nog 'n onderlingen wedstrijd voor dames. Wij gingen er heen, met de gedachte, dat de October-temperatuur oorzaak zou worden van minimale prestaties. Het kwam echter heel anders uit, want de prestaties op alle zes nummers kwa men boven die van de Zeeuwsche kampioenschap pen. Mej. van Driel toonde zich de sterkste en -alleen het nummer hoogspringen in.a. was voor mej. Hamelink, terwijl mej. Wisse haar evenaarde op de 100 M. Een kleine vergelijking tusschen de beste presta ties van dezen geanimeerden wedstrijd en de kam pioenschappen toont den vooruitgang, welke de dames van „Achilles" door geregelde training ge maakt hebben 100 Meter: kampioenschap 15 2/5 sec., thans 14 4/5 sec. Hoogspringen met aanloop kampioenschap 1.34 M. thans 1.35 M. Speerwerpen kampioensch.19.32M.,thans 22.65 M. Discuswerpen kampioenschap 17.90 M., thans 21.82 M. Kogelstooten kampioensch. 6.77 M„ thans 7.20 M. Verspringen kampioenschap 4.01 M., thans 4.35 M. Duitsche driesprong kampioenschap geen, thans 8.75 M. Deze prestaties zijn hoopgevend voor de toe komst en een goed slot van het athletiek-seizoen. Vlissingen nalt nan. Moment uit tie medstrjjd nan deze club tegen Zeelandia op Zondag j.l. Vier hout hopt in de richting nan het Zeelandia-doel. Vlissingen klopt Zeelandia met 4-O.Spelmomenl uit dezen kam/i tijdens een hoekschop op het doel nan Zeelandia. Ken noetbalgeneclil noot het doel nan Vlissingen. dat Zeelandia Zondag j.l. ondanks zijn krachtige pogingen niet vermocht Ie doorboren. strijd aantrekkelijker werd. Het duurde niet lang, want toen een der spelers zich te veel liet gaan, werd het een algeineene duw- en smijtpartij. Dit was het moment geweest voor den arbiter om krachtig in te grijpen. Door dit na te laten, bezorg de hij ons een zeer slechte en onsmakelijke ver tooning. Van eenig in 't oog loopend overwicht van welke zijde ook, was geen sprake meer, al hield Vlissingen, wat aangeven, plaatsen enz. betreft wel het beste van het spel. De Zeelandia-ploeg speelde nu en dan of zij totaal-onmachtig was. Haar aanval liet bij oogenblikkcn wel vlug spel zien, doch werkte niet Druk merk noot den doelman nan Zeelandia in den inetlstrijd legen Vlissingen op Zondag j.l. W el werd deze keeper niermaal gepasseerd, doch hij hield ook ettelijke schoten uil zijn doel. V i Te hebben weer eens VV een op zeer laag peil staanden voet balwedstrijd moeten aan schouwen. Vlissingen kampte tegen Zeelandia en won met 40. Was dat nu eigenlijk bedoeld als voetbalspel of wilde men een demon stratie geven van gecombineerd worstelen, boksen en tegen een bal trappen We willen niet verder schrijven over de vele onverkwikkelijke tooneelen, we hebben er het onze over gezegd enkele weken geleden. In den aanvang beloofde het een wedstrijd te worden, waarin Vlissingen zou toonen, dat zij over alle linies uitstak boven de Zeelandianen. Een absolute overrompeling van de Zeelandia- verdediging door het Vlissingsche aanvalsquintet, opgestuwd door de prachtig spelende iniddcnlinie, bracht de sensatie van een schitterend doelpunt na enkele minuten. Zeelandia zag evenwel, dat het zoo niet ging en spande zich meer in, waardoor de

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 27