NIVEA Op eiken tocht Gesterkt en gekalmeerd stelt nooit teleur Verstopte poriën brengen huidsontsieringen. Mijnhardf's Zenuwtabletten Adverteeren doet verkoopen! ilINE beliooren de aan de lucht blootgestelde lichaamsdeelen eenige malen mei ingewreven Ie worden. Uw huid wordt anders ruw en gaal springen. Nivea beschermt haar echter en houdt haar zacht en soepel. Na den tocht kunt U zich zelfs wasschen om op Ie frisschen zonder dal de huid pijnlijk brandt en open gaat. Nivea laat niet den minsten glans achter. Voor lichaamsmdssage Nivea- Olie, vooral ook na hel bad. PEBECO MIJ., AMSTERDAM-C. in doocen van 15 tot 90 ets. Nivea: in luben 35 en 55 ets. Huic!-onzuiverheden zijn het gevolg van verstopte poriën. Als de poriën verstopt raken door vet- afscheidingen, zijn de onderliggende klieren niet in staat zuren en andere onzuiverheden te verwijderen zooals ze behooren te doen. Ontsteking der kliertjes is het gevolg en puistjes en vetwormpjes ontstaan. Zeep en water alleen kunnen de poriën niet reinigen onder de huid. De juiste methode is altijd een theelepel Radox in het waschwater te mengen. De zuurstof die Radox vrij maakt, zal uw poriën openen en zijn reinigende zouten zullen alle opgehoopte onzuiverheden oplossen. Als dit actieve, reinigende, zuurstofhoudende water zijn werk gedaan heeft, zullen de poriën weer normaal functio- neeren, de huid wordt zuiver en frisch en alle sporen van vetwormpjes en andere ontsieringen verdwijnen. Radox is heerlijk geparfumeerd en verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 1.25 per pak. Een pak is toereikend voor verscheidene weken. Imp.N.V. Rown- tree Mandeis Mij., Keizersgracht 124, Amsterdam-C. Voor Indië verkrijgbaar bij de firma J. v. Gorkom Co., Djocja en hare filialen. int Maarten van Tours, de schutspatroon van Utrecht en znn prachtige Domkerk, was algemeen als een der liefdadigste en goedhartigste bisschoppen bekend. Volgens één der vele legenden die van hem bestaan, heeft hij te paard zittende, met zijn zwaard zijn rooden mantel in tweeën gesneden xCl i-yi en de helft aan een naakten bedelaar toegeworpen. Zoo vertellen dé oude archieven over het wapen der gemeente Maartensdijk. Elk pakje Koffie Hag bevat bons op premies en wapen: zegels voor het artistieke verzamelwerk „Nederlandsche Heraldiek". Prospecti op aanvrage verkrijgbaar. Koffie Hag brengt meer genot en betere gezondheid in Uw huis. Ze is gegarandeerd coffeïnevrij en bezit door een bijzonder hoog extractgehalte alle kenmerken van een uitgezocht fijne pittige plantagekoffie. worden Uw vermoeide en overprikkelde zenuwen door het gebruik van Glazen buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Chemisch wasschen I bij U thuis I met Lino la, speciaal pro duct voor fijne weefsels, als crêpe de chine, velours Krimpen en verkleuren onmogelijk. Zelfs geplis- seerde stoffen kunnen er mede gewasschen wor den. De mooie nieuwe gloed blijft behouden. Weinig moeite - dadelijk klaar. Schitterend resul taat. Prijs 1.40 p. gr. bus. Verkrijgb. bij drogisten. Vraagt het adres van den dichtstbijgelegen leverancier aan L. Zaalberg, Johann de Wittstraat 40, Leiden eischteen onberispelijke coiffure. Uw haar wordt door Cana- doline zijïg en glanzend. Canadoline (ontvet) is onont beerlijk voor ondulatie, watergolf en permanent, verwijdert roos en verhindert haaruitval. Canadoline is verrassend aangenaam geparfumeerd! 1 haaruitval ren Canc ïes Cam ^J_ER/V\ONT ET UET Kleine flacon f 1.75 Middel flacon -2.50 IEN HAARUITVAL nacon Luxe flacon - 3. Voor heeren Canadoline vet Voor dames Canadoline ontvet

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 29