SPORT ZEEUWSCHE No. 36 VRIJDAG 20 NOVEMBER 1931 Een enorme meuschenmassa was getuige van den voetbalwedstrijd tusschen Middelburgen Terneuzen. Het zal u zonderling lijken, wan neer wij zeggen, dat beide partijen verheugd en 'eleurgesteld waren. „Middelburg" was hard blij oen in de laatste minuten de gelijkmaker gescoord werd, terwijl de uitslag op zichzelf een telenr- ■delling was voor al, wat met groen-wit meeleeft. I erneuzen" had geen overwinning, doch een nederlaag verwacht en het gelijke spel kon het 'lijdschap geven, doch het was 'n teleurstelling 'af het zich in de laatste minuten de zege zag ontnemen. m L ik 2~u,tslaS heeft ons evenzeer verrast, daar wij „Middelburg ook de beste kans hadden toegerekend. Ter- neuzen heeft geducht van zich afgebeten en als we eens een balans gingen opmaken van dezen wedstrijd zou de ploeg van over de Sche'de volgens ons aan de beste zijde f'ech|? het met man en macht verdedigen van de „Middelburg -backs en middenlinie heeft grooter onheilen voorkomen. De keeper heeft een deel gehad in de verdedi ging, doch niet het belangrijkste. Er werd echter niet met denzelfden bravour gespeeld als we gewoon zijn De Ter- neuzen-voorhoede is niet voor de poes. Zij speelt enthou siast en is doortastend wisselt open en kort spel af. De linksbinnen en de beide buitenspelers zijn goede krachten die menige gevaarlijke situatie weten te scheppen. In hun middenlinie kwam de spil naar voren, die Remijn lang geen lichte taak gaf. De „Middelburg"-halfspelers vervielen weer m dezelfde oude feut van steeds te veel achter te blijven, waarvan de Terneuzenaren terecht profiteerden door in het open veld met succes te opereeren Al wie mocht meenen, dat de Terneuzen- achterhoede gemakkelijk te passeeren is en dezen wedstrijd zag, zal zijn meening moeten prijsgeven. Daaraan dient direct toegevoegd, dat het haar dezen middag niet al te moei- Spelmoment uit Jen wedstrijd Mid- delburg-Terneuzen. welke nu een spannende" strijd onbeslist ein digde. Middelburgs keeper in actie. Nog een kiekje uil de match Middel burg-! er neuzen, welke door een groot aantal toeschouwers werd bijgewoond. Het Nederlandsch ld ft al mor Parijs „p 29 November a.s. De spelers zijn gegrm- peerd oolgens de samenstelling der ploeg. Deze luidt als volgt: o. d. Meulen. U'eber. Kun, l'aauwe Sr., Anderiessen, i>. Ileel. II els. Adam. Lagendaal. Mol. o. Nellen. 635 Overzicht tijdens den wedstrijd Middelburg- Terneuzenwelke eindigde in een gelijkspel(2-2). lijk werd gemaakt door het totaal onvoldoende en futlooze spelletje der Middelburg-aanvallers. We hebben ons ten aan zien van Dirkse onlangs misschien te zacht uitge drukt, toen wij schreven, dat hij er tegen Doskc „niet in" was. Thans was zijn spel allesbehalve goed en dit had een zeer on- gunstigen invloed op zijn medespelers. Slechts en kele minuten, nadat de gelijkmakende goal viel, vertoonde „Middelburg" een spel, dat ongeveer op de hoogte van zijn nor male kracht kwam. „Ter neuzen" heeft een "spel gegeven, dat in staat was om „Middelburg" in de war te brengen. Vlug, enthousiast, zich geheel' geven, om te bereiken wat te bereiken was. En hoewel het eerste doel punt van Middelburg reeds na een minuut viel, hadden de groenwitten vooral in den aanvang geen „vat" op het Ter- neuzensche spel. Profi ciat Terneuzenaren. Ge hebt flink gewerkt'en we zien nog menige van de oudere zusters over deze ploeg sneuvelen. Dit zal ook te danken zijn aan den goeden geest, die in het elftal heerscht! waaraan menige andere ploeg 'n voorbeeld kan nemen. Niet mopperen over gemiste kans, maar spelen Scheidsrechter Knappers vol deed goed en heeft iedere po ging tot ruw spel in de kiem gesmoord.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1931 | | pagina 27